Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

megtetszett a pénztáros az egyik nagyobb élelmiszer üzletben, nem az a hagyományos szépség, de valami mégis nagyon megfogott benne

viszont nem szeretném munka közben zavarni, ideje se lenne rá, arra gondoltam mikor végzett és megy a kocsijához ráköszönnek(a nevét már tudom a blokk aljáról:)) és elhívnám egy kávézóba vagy ahová szeretné.

Érdemes ilyenkor azt is hozzá tenni hogy "megtetszett a mosolyod és szeretnélek jobban megismerni" vagy elég ha csak bemutatkozom és megkérdezem lenne e kedve meginni valamit? én 28F, ő kb 23-24N

Egy erősen introvertált személyiség vagyok és közel 0 tapasztalatom van lányokkal(sok éve volt egy nagyon rövid kapcsolat), mostanában próbálok változtatni ezen de a kapcsolati háló hiánya miatt nincs más lehetőség ismerkedni.


2018. márc. 16. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Szia Béla
2018. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj utána, még a végén megijedne, vagy zaklatásnak venné. Járj el gyakrabban az üzletbe, fizess nála, és válts vele mindig pár szót, ebből már megláthatod, hogy szimpatikus vagy-e neki, hogy nyitott-e egyáltalán az ismerkedésre stb. Idővel lehet ennél többet is, flörtölni vele, és akkor megmondhatod neki, hogy szimpatikusnak találtad, és szeretnéd őt jobban megismerni egy kávé mellett.
2018. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
munka közben nem akarom zavarni, meg sokan is vannak ahhoz körülötte, azért gondoltam meló után könnyebb lenne
2018. márc. 16. 22:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Személy szerint én nem venném tolakodásnak ha munka után keresnél meg, szóval hajrá, egy próbát megér:)
2018. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, de nem lettem okosabb:D

most akkor szabad leszólítani valakit meló után vagy az már automatikusan #metoo?

2018. márc. 16. 23:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz így az utcán megszólítani valakit. Még az is lehet, hogy tényleg zaklatásnak venné. Mi lenne, ha nem az utcán szólítanád meg, hanem még amikor a boltban, mondjuk pont zárja a pénztárt. Amúgy sokan munka végeztével rohannak buszhoz, vonathoz, vagy csak egyszerűen haza a családjukhoz, tehát ez se annyira tuti megoldás.


Esetleg mindig, amikor nála fizetsz, vegyél egy szem bonbont vagy valami hasonlót, és "véletlenül" hagyd ott neki. :) Lehet, hogy ezt kedvesebb bepróbálkozásként fogja értékelni, mint ha leszólítod az utcán.


Vagy várj addig, amíg már nincsenek mögötted a sorban nála, és akkor szólítsd meg.


Ehhez persze az kell, hogy sokat járj a boltba... ;)


Esetleg ha van közös ismerősötök, megpróbálhatod megkérni, hogy mutasson be titeket egymásnak.

2018. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az előző ötlethez: mindig nézz rá, mosolyogj is az ajándék mellé. Látsszon rajtad, hogy keresed a kapcsolatot, csak nem tudod, hogy szólítsd meg. Ha vevő rá, egy-két alkalom után vissza fog mosolyogni, látni fogod a reakciójából, hogy te is bejössz-e neki. Ha nem, akkor inkább hagyd abba, és fizess másnál onnantól. Mondjuk a szomszéd kasszánál. Ha a szomszédja sorában is kiszúr, esetleg rád néz, rád mosolyog, akkor próbálkozz megint nála fizetni, és fizetéskor mondj neki valami kedveset (pl. szeretsz nála fizetni, mert mindig olyan kedves, mosolygós). Ha nem, akkor hagyd a csudába, annyira nem jössz be neki, hogy meg se akar ismerkedni veled.
2018. márc. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezt, hogy szeretsz nála fizetni, mert kedvesnek találod, bármikor elsütheted, még bonbon se kell hozzá.


Ezt még olyan pénztárosoknak is szoktam mondani, akikkel nem akarok megismerkedni. :)


De bármilyen más random kedvességet is mondhatsz (nem olyat, hogy "jó a melled, megdugnálak", hanem valami tényleg kedveset. Pl. vedd észre, ha változott a frizurája, vagy jegyezd meg hogy aznap nagyon jól néz ki. A nők imádják, ha bókolnak nekik, még akkor is, ha a szívük mélyén tudják, mire megy ki a dolog. Apró figyelmességekkel és bókokkal messzire lehet érni a nőknél, ezt tapasztalatból mondom. :D

2018. márc. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os hozzászóló bonbonos ötlete tetszik:)
2018. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem is, 6-7-8 köszi a tanácsokat hasznosak voltak!
2018. márc. 17. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!