Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin milyen vicces, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin milyen vicces, vagy menősködő történeteket érdemes mesélni, ha valaki se nem gazdag se nem élsportoló?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 17:42
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Látom, túlkombinálod a dolgokat. Ne legyél már ennyire görcsösen merev. Csak lazán.
2018. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne az életedben bármi, amit igazán élveztél volna valaha, nem lennél ilyen sótlan p#cs. Ember, neked nincs hobbid. Nem is csinálsz semmit, ami a jövőbe mutatna vagy a fejlődésre koncentrálna. Naná, hogy dögunalmas az, aki csak a jelenről tud adni helyzetjelentést, de képtelen azt összekapcsolni a jövőbeli terveivel, álmaival, vagy a múltbéli motivációival.


Az egyetlen dolog a melód lehet, amiben van potenciál, de ha azt mered írni erre, hogy azt is ilyen miért ne meg muszáj alapon kaptad, beverem a fejem a falba.

2018. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
0%
Meséld el túlzóan hány lányt fektettél meg eddig (lehetőleg az igazi számot beszorozva hattal). Tuti siker.
2018. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Akkor az átlagember, aki izgatott hogy kezdődik a Barátok Közt, meg hogy a kedvenc csapata gólt lő a tévében az hogy talál barátnőt, meg hogy randizik?
2018. márc. 17. 19:47
 15/47 anonim ***** válasza:

"Szeretem a youtubon a tehetségkutatókat nézni, és írogatni facebookon az ismerőseimmel egymásnak"


Ezzel máris lesz két közös pontod a korodbeli lányok többségével. Menj tovább ezeken.

2018. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:

Na, én meg párhuzamosan nézek kb 6 sorozatot egyszerre, 2-3 könyvet olvasok egyszerre, igaz, ugyan, hogy van még más hobbim is, mégis 5 éve boldog párkapcsolatban élek.


Kérdező, nyugodj már meg a p..csába. Túl ligeheted az egészet.


És egyébként meg mi akadályoz meg téged abban, hogy fejleszd magad, és más hobbik után nézz? Ja, érdektelen vagy, akkor meg ne csodálkozz, hogy úgy is állnak majd hozzád az emberek.

2018. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
És akkor hazamegy a csaj, kérdik az ismerősei hogy mi volt a randin, és aztán meséli hogy "meghívott egy italra és az X-faktorból a kedvenc helyes srácomról ...-ról beszélgettünk sokat, hogy milyen szép a hangja, hogy milyen helyes, jóképű, aztán a facebookon a profilképemet nézegettük, hogy megint küldött nekem három fiú lájkot"?
2018. márc. 17. 20:08
 18/47 anonim ***** válasza:
Én mindig azzal szoktam rajolni, hogy a Brenneren 100-al megyek lefelé a 40km/h megengedett helyett, 40 tonnával. Erre jön ez a reakció: és nem félsz, hogy valami baj lesz? Erre én: nem félek a haláltól! Erre általában nedvesedik a bugyi, be szokott jönni.
2018. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy átlagember ha már van két-három szakmája akkor még hova fejlessze magát, minek szerezzen egy negyediket vagy miről beszélsz?
2018. márc. 17. 20:10
 20/47 anonim ***** válasza:

Fejleszteni magad nemcsak szakmailag lehet, jóember.


Foglalkozz önismerettel, önszeretettel, pszichológiával, kezdj új hobbikba, olvass könyveket, menj ki a természetbe túrázni..stb.

Szerintem fogalmad sincs, hogy te milyen vagy valójában. Nem kell ide írnod, hogy de igenis tudod, mert igazándiból nem tudod.

2018. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!