Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin milyen vicces, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin milyen vicces, vagy menősködő történeteket érdemes mesélni, ha valaki se nem gazdag se nem élsportoló?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 17:42
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Hát de az átlagember pont hogy ritkán férfi vagy női magazinba belekukkant, ott nézegeti a különböző önismereti teszteket is, aztán átlapoz a sporthírekre, nem?
2018. márc. 17. 20:28
 22/47 anonim ***** válasza:

Ezzel az a baj, hogy az átlagember azért ilyen, mert így is megy neki a biznisz, te meg valahogy kikötöttél itt tanácsot kérni, tehát neked gondod van a párkereséssel, ami személy szerint nem tudom, hogy a dögunalmas életedbőp fakad, vagy abból, hogy úgy írkálsz, mint egy retard, aki nem tudja átlátni sem az ismerkedősdit, nemhogy összekapcsolni az okokat.


Bár nálam az átlagemberek szabadidejükben is aktív tevékenységgel (alkotással, rendszeres sporttal, agyat igénylő dolgokkal) foglalkoznak, szóval nem tudom, miről beszélsz.

2018. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Hát az átlagemberrel is előfordul, hogy szakít a nőjével, nem?
2018. márc. 17. 20:35
 24/47 A kérdező kommentje:

"Bár nálam az átlagemberek szabadidejükben is aktív tevékenységgel (alkotással, rendszeres sporttal, agyat igénylő dolgokkal) foglalkoznak, szóval nem tudom, miről beszélsz."


Hát az átlagember az nem az, aki körülbelül 3 órát néz tévét? Való Világ, Győzike, Barátok Közt és egyéb sorozatok, pénznyerős ilyen-olyan vetélkedők, tehetségkutatók? Festéssel, meg rendszeres sporttal azért az emberek kisebbsége foglalkozik, a focit is inkább nézni szokták, mint csinálni, nem?.

2018. márc. 17. 20:40
 25/47 anonim ***** válasza:

"Hát az átlagember az nem az, aki körülbelül 3 órát néz tévét? Való Világ, Győzike, Barátok Közt és egyéb sorozatok, pénznyerős ilyen-olyan vetélkedők, tehetségkutatók?"


Úristen!! Akkor te az aljanép közé tartozol. Az pedig merőben nem az átlag.

De nyugodtan sorvadsz csak az agysejtjeidet. Ne is csodálkozz, hogy miért nem kellesz senkinek.

De egy roma csajnál talán több esélyed van.

Hajrá, gyerünk.

2018. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Hát azért az átlag kékgalléros munkásembereket középfokú végzettséggel nem szokták lealjanépezni, meg aki fizikai munkát végez és kimerült, az általában szívesebben néz általában tévét, mint hogy személyiségteszteket töltögessen ki, meg munka után éjjeli túrára menjen az erdőbe, nem?
2018. márc. 17. 21:59
 27/47 anonim ***** válasza:

Ja, és az átlag embernek ilyen sz..rokra van igénye? Mert nem létezik pl. tudományos vagy utazási csatorna? Vagy ahol csak filmeket adnak?

És az átlag embernek csak a tv a szórakozása? Könyvolvasás már luxus?

De a VV nézése az megy, mi?

2018. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Ui. Nem éjszakai túrára kell gondolni..

És nem a bulvárlapok, női lapok tetszjeire, hanem SZAKIRODALMAT kéne olvasni könyv formában.


De a válaszaidból süt az értelmi szinted.

2018. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Lol.

Az _átlagember_.

Trollnak gyenge vagy, komolynak meg rémisztően buta.

2018. márc. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Hát de ha kimutatták, hogy az RTL-nek a legmagasabb a nézettsége, akkor miért nem fogod fel, hogy az átlagember azt nézi, valószínűleg mert az a legszórakoztatóbb?


Meg visszatérve a témához az előzőnél szerintem azért ennél kisebb lenne ennek a sikere, hogy pl:


"XY vagyok ... éves, a foglalkozásom ... . Szeretem a Discovery Sciencet nézni a szabadidőmben a robbantgatós kísérleteikkel. Néha nagy unszolásra elmegyek a munkatársakkal inni, vagy sportolni, de helyette általában könyvtárba megyek, vagy egyedül a közeli kis erdőbe csavarogni."

2018. márc. 18. 08:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!