Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin milyen vicces, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin milyen vicces, vagy menősködő történeteket érdemes mesélni, ha valaki se nem gazdag se nem élsportoló?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 17:42
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Mondjuk már a retorikád is k..vaizgalmas ezzel a műveltségi vetélkedős bemutatkozással...
2018. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

A magadfajta egysejtűek miatt olyan nagy a statisztikája. Sok az alulművelt személy. De ők akkor sem az átlag.

Egyébként meg kit mi alapján sorolsz az átlaghoz?

Egy jó könyv sokkal izgalmasabb.

2018. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Ui. Az átlag ember érdeklődése nemcsak a VV és a tv nézéséből áll.


Szóval bukta az egész elméleted.

2018. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Amúgy ja... én kb átlagos intellektussal bírom, tévém sincs, nemhogy ikyen parasztvakító discoverys fhoshalmazt nézzek... tényleg az az átlag a fiatalok körében, aki nyomatja az rtl klubot minden este? :OO
2018. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

*bírok *ilyen


B.z.i telefon...

2018. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Na ne kábítsatok, hogy itt senki nem nézett meg egynél több Barátok Köztöt, Legyen Ön is Milliomost és az elmúlt két évben nem nézte meg senki meg egyik tehetség produkcióját sem valamelyik tehetségkutatóból, és még sorolhatnám, bebeszélitek magatoknak, pedig ugyanúgy ti is ezeket nézitek. Meg itt kábítjátok magatokat, hogy a kérdező a hülye, ti az értelmes intelligensek, holott egyetlen értelmes intelligens, értelmes bemutatkozót nem tudott senki sem alkotni közületek, tehát akkor ti sem vagytok azok, ha olyan értelmesek lennének brillíroznátok itt a nagyszerű bemutatkozós meg randiszövegekkel a primitív kötekedés helyett, nem?
2018. márc. 18. 11:00
 37/47 anonim ***** válasza:
Jajj..
2018. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Kérdező most fogok neked utoljára írni!


A válaszodból megint kiütközik az értelmi szinted.

Miért hiszed azt, hogy mindenki olyan, mint te?

Ennyire hihetetlen, hogy vannak más érdeklődésű emberek, akik nem néznek Barátokköztöt és a mostani vetélkedőket?


Ember, nem te vagy a világ közepe, képes vagy ezt felfogni???


27 éves vagyok. A 90-es években, és a 2000-es évek elején voltak jó TUDÁSRA épülő vetélkedők, amiket néztem (Ki a leggyengébb láncszem?, Legyen ön is milliomos?), meg régebben néztem a Szerencsekereket (ekkor még 10 éves voltam) és az Activity-t, amikor 10-13 éves voltam.


A mai műsorok NEM TUDÁSRA épülnek, csak a h..lyék, a feltűnési viszketegségben szenvedők vesznek részt ilyenben.

A maiak szórakoztató műsorok, igényességre nem törekednek.


Ha vasalás közben bekapcsolom a tv-t akkor Spektrumot, Nat Geo Wild-ot, BBC Earth-ot nézek, mert ez érdekel.

Egyébként tv-t nem nézek. Neten fent vannak a sorozataim, amiket nézek. (ide írok néhányat, hogy engem mik érdekelnek: Trónok harca, Aliac Grace, A titkok könyvtára, The 100, The Originals, The Vampire Diaries, Into the badlands, Lucifer, Outlander...stb. Sorozataimat angolul magyar felirattal nézem!)

Mindenkinek más az igénye. Nekem nem a Barátok közt.


És képzeld, imádok a természetben lenni. Szeretem a természetet fotózni is. Egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatok.

Könyvet is nagyon szeretek olvasni, például önismereti és pszichológiai témában is.


Számomra a mai tv-ben leadott szennyeket nem tekintem műsornak. Sokkal intelligensebbnek és okosabbnak tartom magam attól, hogy ilyennel töltsem a drága időmet, ezeknek nincs is értelmük.


5 éve harmonikus boldog párkapcsolatban élek. Párommal közös lakásban élünk.


Szóval erről ennyit. Nyiss a világ felé, mert eléggé begyepesedett visszamaradott agyi szinten vagy.

Az élet nem a Barátokköztből áll. Van élet azon túl is.


Ja, és gondolom a magadfajták soha semmit nem tesznek azért, hogy megmaradjon az egészségük. Össze-vissza zabálnak biztos minden sz..rt, hisz a doktor bácsi azért van, hogy meggyógyítson titeket, ugye? Nektek viszont semmit se kell tenni, hogy megőrizzétek az egészségeteket.


Gondolom olyan fogalom, mint önszeretet, önismeret, lélek, harmónia, béke teljesen kínai neked. De sebaj, nem kell mindenkinek okosnak lenni. :) A h..lyékből nagyon jól megélnek elég sokan. :)

2018. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

#38

Nem érted. A kérdező bemutatkozó szövegeket kért. Nem tudja értelmezni a szembesítést önmaga ostobaságával.

2018. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Na hát éppen rátapintottál az előtted szóló gázságára, hogy olyan aki a magának beképzelt intelligenciájával a mellét döngeti, a kérdést sem érti. :D


Na tehát akkor ti tipikusan olyan emberek vagytok, akik nem tudnak alkotni semmi értelmeset, csak fikázni de azt száz oldalon keresztül?

2018. márc. 18. 12:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!