Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon hülye voltam?15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye voltam?15 éves vagyok és haverommal mentem haza. Metrótól sétáltunk a buszig és haverom azt mondta hogy az a csaj nézett. Én is megnéztem magamnak és nagyon szép volt.

Figyelt kérdés
1 buszra szálltunk fel és nem szóltam hozzá, hanem csak a haverommal beszéltem. Pedig ha nem lett volna ott a haverom akkor lehet hogy leültem volna mellé és még az is lehet hogy beszéltem volna vele. De az is lehet hogy nagyon féltem volna, de az esély megvolt
2008. okt. 28. 18:23
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
ja és még nem volt soha barátnőm, tehát ez a csajozós téma nem nagyon fekszik nekem.
2008. okt. 28. 18:27
 2/34 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, csak 15 éves....:(
2008. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
de én már nagyon szeretnék valakit szeretni.
2008. okt. 28. 18:36
 4/34 anonim válasza:
62%
így alakult, ha keresed a szerelmet akkor nem találod meg soha. Bár 15évesen nem tudom lehet-e szerelemről beszélni
2008. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
58%

a szerelmet nem lehet magadra erőltetni

ha jön az váratlanul jön

és érezni fogod

kis pillangók a gyomorban :)

2008. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
nem azámitottam rá hogy pont azon buszon lesz egy jó csaj. és láccot rajta hogy nem olyan kúrvás hanem szerény visszahúzódó.
2008. okt. 28. 18:42
 7/34 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az igazi nagy ő nem hagyja hogy csak így elsétálj mellette!

Amúgy ez egy tanulság arra, hogy máskor legyél nyitottabb...jegyezd meg és ha látsz egy csajt aki nagyon szimpatikus menj oda hozzá, max nem jön össze:)

2008. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
67%

helyesíííírááááááááááááááás....váááááááááááááááááááá

Egyszer kellene helyesen, vagy megközelítően helyesen megtanulni írni s csak utána csajozni....

Amúgy meg míg igy beszélsz a szerelemről, mint "csajozás" addig fogalmad sincs, hogy mi az a szerelem...később rájössz mire gondoltam...Üdv

2008. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Most miért? Az nem csajozás ha egy idegen lány mellé ülök a buszon és beszélgetni kezdek vele? Nem lehetek egyből szerelmes. Előbb meg kéne ismernem.
2008. okt. 28. 20:34
 10/34 anonim ***** válasza:
75%
Haggyuk már ezt a helyesírás dolgot. Egy lány nem a helyesírásába fog beleszeretni, Nagyfej. Amúgy egy vagy két "innkorrekt" (-.-) cucc van a szövegben. Ha nem tudsz normálisat mondani, inkább maradj csöndbe és tanulmányozd a magyar nyelv szépségei c. könyvet. Csak el ne élvezz közbe!
2008. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!