Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan táncoljak Deák Billre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan táncoljak Deák Billre az első randinkon?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerjük egymást az új pasimmal de most először mozdulunk ki valahova hivatalosan is együtt.

Meglepett egy jeggyel Deák Bill koncertre amihez jópofát vágtam de őszintén szólva el nem tudom képzelni magam ilyen koncerten. Most hallgatom, hogy ne érjen majd ott váratlanul a zene, de erre hogy a brébe kell mozogni? Szerintem akik ott lesznek már ismerik pl. a szöveget és majd ott fognak ugrálni rá. Nem tudom azt sem eldönteni. hogy a zene szövegét hallgassam és álljak ott lecövekelve a tombolók közt, a pasim kedvét is elvéve vagy hogy az istenbe táncoljak erre? Akár példa videókat is linkelhettek ha valaki tud. Köszönöm előre is!!!


2018. márc. 23. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Fél lábbal.
2018. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tépd ki a mankót Gyuszi alól és azzal hadonászva. :)
2018. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jajj ne már. Ne morbidkodjunk
2018. márc. 23. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasit az se zavarná ha botlàbú lennél. Táncolj úgy, ahogy neked tetszik. Esetleg egy emelkedett pillanatban tépd le magadról a Blues-t, és tuti lesz a siker. :)
2018. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mièrt kell tàncolni???? Az nem elèg, ha a koncertet hallgatod és mozogsz a zene ritmusàra? (Aztàn OK, a Rossz vérre meg a Tetovàlt lányra lassúzni is lehet símàn).

Bàr èn jutnék el mostanàban egy Bill koncertre, amikor otthon vagyok, pont sosincs akkor. :(

2018. márc. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, azt mondtam ne morbidkodjunk de az a helyzet hogy bizonyos értelemben magam is botlábú vagyok :D ezért izgulok ennyire. Ha iszom kicsit akkor jobban megjön a kedvem de a pasi ráadásul nagy alkohol ellenes :D
2018. márc. 24. 13:13
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon jó volt!!!!!
2018. márc. 26. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!