Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első randi helyszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első randi helyszinnek jó egy pizzéria?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem igen, csak igényes helyre ne a tr.fea gri..be meg ilyen helyekre
2018. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Inkább egy hot-dogos, az olcsóbb...
2018. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Első válaszoló vagyok és férfi. Na ne már. Ha arra készül a leendő párom hogy egy csöves utcai hotdogoshoz visz átgondolnám mekkora fősvény.Az más ha sétáltok és megkivánsz egy hotdogot majd megkérdezed kérsze te is és igent mond, én is jártam így de hogy konkrétan ilyen helyre vigyem randizni hát biztos hogy nem vinném
2018. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én imádom a pizzát, örülnék neki nagyon :)
2018. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha már ennyire leadja a szintet, legalább csinálja jól.De a lángosos is menő...
2018. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ mennyire vagy nagy dumás. Gondolj arra az időre amíg kisül a pizza, addig is kell beszélni valamiről. Mondjuk az se gáz ha elfogy a téma és beüt a "kínos csend". Ilyenkor próbáld meg valahogy viccesen kihozni a szitut mint pl: éssss akkor itt a kínos csend úgyhogy beszélek...(és ami eszedbe jut mond)... a döglött kecskémről amit tegnap este ástam el... (bár ha rám hallgatsz nem ezt mondod, nehogy hányás legyen a vége) Hidd el tetszeni fog neki h te is kicsit zavarba vagy emiatt.

Egyébként szerintem a lányok jobban szeretik az ilyen könnyedebb lazább kávézós/sütizős+sétálós randikat, mint sem hogy egyből bezabáltasd :D Már csak azért is mert ha sz@r vagy akkor hamarabb vége, és könnyeben tud lépni :D

Sok sikert!


22/F

2018. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Végül is jó, nem kell bonyolítani.
2018. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Persze, lehet valami puccosabb belvárosi burgerező is, csak ne gyorsétterem legyen. Az nagyon proli.
2018. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Tökéletes helyszín szerintem! Hajrá! :)
2018. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha rendesebb pizzériát értesz ez alatt, és nem a pultnál állós Trio Pizza / Princess Bistro jellegű dolgot, akkor sztem tök jó. Annyi még, hogy ne olyan helyre vidd, ami ilyen proligyűjtő vagy hangos (8ker közepe stb., plázák)
2018. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!