Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk nyomulásnak veszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nyomulásnak veszik a közeledésem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.

3 éves kapcsolatból léptem ki, ahol nagyon csúnyán elbánt velem a párom, én voltam a buta, hogy tűrtem. Folyton kritizálta a külsőm, más lányokat dicsért, és érte pedig epekedtek a nők.

A lényeg, hogy megpróbáltam magam összeszedni, és ismerkedni fiúkkal(nem, nem szexkapcsolat, és nem rögtön komoly kapcsolat, csak ismerkedni, beszélgetni).

MINDEGYIK elutasított.

1.) Facebookon bejelöltem az egyiket, mert iszonyat kicsi az esély, hogy találkozzak vele. Visszajelölt, vagy pár nap múlva törölt és letiltott(nem is írtam neki)

2.) Dolgoztam egy egyetemen ahol beszélgettem pár szót egy sráccal, bejelöltem, és erre pedig nem jelölt vissza. Írtam neki, hogy én vagyok, akivel beszélgetett, és ezek után ő hívott el kétszer is randizni, majd lekoptatott, és összejött egy másik lánnyal.

3.) Egyetemista vagyok, bejelölt az egyetemen az egyik csoporttársam. Folyton bámult, meg nézett, gondoltam elhívom iszogatni a TÖBBIEKKEL, erre kamu kifogásokkal lemondta. :)

Nem értem. Éreznék rajtam, hogy rosszul vagyok?

Más lánynak simán vannak flörtjei, beszélgetnek fiúkkal, én meg semmi. Járok kondizni, iszogatni, vásárolni, sétálni, egyetemre, tehát nem otthon ülök egész nap.

MÉGSEM történik semmi. Az exemet heti 3 lány jelölte be és mászott rá konkrétan, hiába írta, hogy barátnője van(szemtanúja voltam).

ENnek pont úgy kellene lennie, hogy a lányok kapósabbak. SZépnek tartom magam, jó az alakom. Ápolt vagyok, és csinosan öltözködöm. Egyedüli kivetnivaló, hogy az arcom nagyon gyerekes, hiába vagyok 22, 15-nek nézek ki, de sminkkel próbálom kompenzálni.

Kezd teljes önképzavarom lenni. Ki hogy lépett ki ilyen állapotból?


2018. márc. 26. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Rám nyomulhatsz.
2018. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha valaki nem jól reagál arra, ahogy viselkedsz, akkor ne magadban keresd a hibát, mert ezzel csak elnyomod önmagad. Keress mást. Olyat, akinek tetszik, ahogy viselkedsz. Nehezen fogsz ilyet találni, de találni fogsz. Érdemes türelmesnek lenni. Szerintem egy kapcsolat vagy alapuljon elfogadáson, megértésen és tiszteleten vagy ne is legyen. Ezért se bánom, hogy egyedül vagyok. Egyedül is jobb, mint egy olyan ember társaságában, aki nem ért meg.
2018. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem egészen erről van szó.

Tudod annyira szokatlan az, hogy egy szép lány bejelöl valakit és ismerkedni akar vele, hogy lefogadom, a legtöbb fiú/férfi úgy gondolhatja, hogy kamuprofilról szívatják vagy jót szórakozol vele a barátnőiddel.

Abból indulunk ki, hogy egy valóban szép lány nem szorul rá ilyenekre, hogy bejelöljön fiúkat és kapásból nem gondoljuk komolyan az egész közeledést, nemhogy nyomulásnak gondolnánk.

Meg az is lehet, hogy exedből kifolyólag pont olyan fiúkat jelölsz be akikre sok lány nyomul és ezért nem vesznek komolyan. Kb. mintha a mai lányok megfelelőire nyomulnál. Te magad írtad, hogy exedre is sok lány nyomult és ő nem vette őket komolyan.


Egyetemi csoporttársadnál pedig az lehetett a gond, hogy többedmagaddal akartad elhívni randizni. Úgy jöhet le mintha csak instant barátzónába tetted volna.

Nem egyszerű, de azért ne add fel.

2018. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tessék akkor itt a lehetőség, beszélgessünk. :)


21F

2018. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem válaszol.
2018. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább.
2018. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de fordított esetben mindhárom szituáció unalomig ismert a férfiak számára. Vagyis azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy fordítva is zavar-e.
2018. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noren1989 ***** válasza:
90%

1-es frici: ha nem találkoztunk, én vissza sem jelölnélek.

2-es frici: inkább hazudja, hogy nincsen nője, te nyugodtan lennél második/harmadik.

3-as frici: született töketlen/nem jöttél be neki/északi szél fújt aznap, stb.


Szerintem az önképzavarod már egy jóideje megvan, azt kéne helyretenni kezdésnek.


A gyerekes arc nem gáz, barátnőmnek is az van, finom csöcsökkel. Nem hiszem, hogy ez lenne a probléma.

2018. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Tehát, kinéztél magadnak 3 srácot, akik gyakorlatilag bármilyen csajt megkaphatnak, téged meg nem akartak. Ébresztő csipkerózsika, nem a nyomulással van baj. Szimplán nem neked való srácoknál próbálkozol, ennyi az egész.

Az arcot megnézném sminkkel és smink nélkül. Lehet, hogy annyi a vakolat, hogy elijeszted a srácokat.

2018. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Férfiként tanácsolom, hogy NE nyomulj.

Kezdeményezhetsz, de nőként, finoman.

Ha valaki megtetszik, akkor éreztesd vele, hogy érdeklődsz az irányába, de ez ne legyen kb "felajánlkozás" vagy lerohanás. Komoly férfinak ez nem fog tetszeni, a félénkebbet pedig elijeszti. Ezzel legfeljebb olyan lúzereket foghatsz ki, akik itt már ajánlották magukat és priviket küldenek minden lánynak.


És igen, jól látod, hogy megérezni, ha valaki rosszul van és nagyon görcsösen akar VALAKIT. Ez pedig nő és férfi esetében is kiábrándító. Azt az érzetet kelti a kiszemeltben, hogyha nincs ló, akkor jó a szamár is, éppen ő van kéznél, beéred vele is, stb. Nőként ez neked még rosszabb is, mert visszaélhetnek vele úgy hogy csak szex lesz.


Szóval próbáld meg jól érezni magad a bőrödben és nyomulás helyett kicsit finomabban érdeklődni és jelezni.

2018. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!