Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A horoszkópom miatt nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A horoszkópom miatt nem akar velem többet találkozni. Ugye ez nem normális dolog?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja látásból ismerem a srácot,mert egy helyre járunk edzeni. Múlthéten odajött beszélgetni és a kb. 15 perces beszélgetésünknek az lett a vége, hogy elhívott randizni. Őszintén örültem neki, mert tetszett és rendes srácnak tünt. A randi is okés volt részemről, de meglepett amikor megkérdezte mi a horoszkópom. Nem hiszek az ezotériában semmilyen szinten, de nyilván nem zavar, ha más igen csak tényleg meglepett, mert sosem kérdezték még meg. Mikor elmondtam látszott rajta, hogy nem tetszik és hozzátette, hogy "ettől féltem". Utána még beszélgettünk, de azért elrontotta a hangulatot. Számomra azért, mert nem értettem miért fontos ez, számára pedig, mert szerinte az én horoszkópom a legrosszabb mind közül.

Őszintén nem azért írom ki a kérdést, mert annyira bánt a dolog, hanem hogy megtudjam ez mások szerint sem értelmes dolog?

Lehet egyébként, hogy a személyiségemmel volt gondja csak így próbált meg "lerázni"?


2018. márc. 26. 17:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy idióta. Szerintem ne bánd, hogy nem lesz semmi ebből. Ha ennyi miatt ítél meg, nem ad semmi esélyt arra, hogy megismerjen, akkor hagyd a fenébe.
2018. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
20%
Aki hisz benne, annak értelmes dolog, aki nem, annak nem.
2018. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
#1 Így vagyok vele csak annyira fura, hogy egy humoros,kedves,helyes és értelmes srác ennyire kattant. Az edőteremben is mindenki kedveli és jó fejnek tartja. Ezért is gondolom, hogy talán más baja volt velem csak ilyen bénán adta elő.
2018. márc. 26. 17:36
 4/37 anonim ***** válasza:
5%

Engem már érdekel, mi a horoszkópod?


Am, hogy őszinte legyek, én pl. egy skorpió vagy kos előtt rövidre zárnám az utat. Csak rossz tapasztalatom van velük. Egyetlen egyet sem ismerek közülük, akivel hosszútávon, vagy csak 15 percig is elviseljük egymást.

Ha hisz benne, akkor el kell fogadni, de az is lehet, hogy valóban csak lerázott.

2018. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

#4 Ne már :D

Skorpió vagyok és ha ezt komolyan írtad akkor valószínűleg tényleg ezért lettem lekoptatva. Érdekes.

2018. márc. 26. 17:39
 6/37 anonim ***** válasza:
Én is skorpió vagyok. Engem még sose koptattak le emiatt
2018. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ez szerintem az ő problémája. Többen hisznek a párhoroszkópba, mint az elsőre látszik. Szóval ilyen sajnos van.

Nem kell ilyen emberrel foglalkozni, mert ha meg is próbáljátok, mindig menne az újjal mutogatás, hogy "aha, azért csinálod ezt, mert a csillagképed is ilyen", ez meg frusztráló, amikor az ember tetteit minden ezoterikus dologgal magyarázzák, mintha nem létezne a világon, nevelés, minket érő hatások, befolyások, jellemfejlődés.


Mi a párommal nem lennénk jó páros a horoszkópunk alapján, két egymást ütő jellem vagyunk, mégis nagyon jól megvagyunk, szinte harmóniába.

2018. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%
Áh :D Én futva menekülök előlük :D Kinek mi :) Van akivel passzol, van aki az én jegyem hallatán fordul ki a világból, aki hisz ebben, annak fontos. Főleg, hogy a hit az alapja mindennek. Én pl. tudom, hogy nem lenne jó vége és így nem is lehetne, mert a kétely már bennem van :) De ez privát meglátás :)
2018. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
3%

En rak vagyok.

Vizontovel soha az eletbe nem jonnek ossze mig elek, mig vilag a vilag. Nagyon rossz tapasztalataim voltak vele. 25f

2018. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
23%

Ezek csak magukkal batynak ki.

Elüldöznek olyanokat is, akikkel akár jó is lehetne. Aztán majd sokadjára talán belátják, hogy azzal meg nem működik, akit írt az újság.

2018. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!