Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért a magas fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a magas fiúkat szeretik? Nem tudják, hogy az állatok királya nem az elefánt, hanem az oroszlán?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 19:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
53%
Egyet értek az 5 válaszolóval. Azt még hozzá teszem hogy szeretek úgy megölelni egy pasit hogy a mellkasához bújok nem a fejéhez.
2018. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
93%

#9

Szerintem meg csak simán ismerik az állatokat. :D


Nyilván provokatív a kérdés, mert a kiíró nagyon unatkozik, elvégre nem csupán magas férfiaknak van nőjük. Arról nem is beszélve, hogy honnan nézve magas? Ahonnan én nézem, a 175 centis párom is magas, miközbrn klasszikus értelemben véve ő átlagos testmagassággal rendelkezik, a magadfajta korlátolt vergődők szerint meg egyenesen törpe.

2018. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
11%
#5 te magad is elég egyszerű vagy.
2018. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
83%
Miért vagyok egyszerű csak azért mert a magas pasikat vonzóbbnak találom? Azt ne mond hogy neked nincs semmi preferenciád egy nővel/pasivel szemben.
2018. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
77%
Én 155cm vagyok, de nekem is szempont hogy a pasi legalább 10-15cm-el magasabb legyen. Ha már az állatoknál tartunk, ott is megfigyelheto hogy pl a nőstény kisebb mint a hím. :)
2018. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
15%

#14 azért vagy egyszerű, mert te a férfiasságot és dominanciát a magasságban látod. Kb mint az állatok.


Ezzel szemben a viselkedés, társadalmi kapcsolatok, sikerek, betöltött hely sokkal jobban meghatározzák a férfias mivoltot, pláne a dominanciát.


Félreértés ne essék, nem alacsony férfi vagyok, de azt nem tagadhatod, hogy nem a magasságunkkal érvényesülünk.


A preferencia, ízlés teljesen más dolog.

Csak rád tartozik, hogy ki tetszik, azt senki se vitathatja. Csak baromsággal indokoltad.

2018. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

most akkor megnyugtatlak..


a nők 99.9%-ánál 10 cm-vel magasabbra nőttem..de nem érzem semmi előnyét..


nálam meg a több mint 20 cm-rel kisebbek nem opció..és bizony sok van abban a halmazban is


mindenki válogasson a saját méretéhez

2018. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem nem jön be, ha a csaj egy fejjel kisebb nálam.
2018. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
32%
Hihetetlen, hogy egyesek mennyire kisstűek és korlátoltak 😀
2018. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
14%

Aki a #16 választ lepontozta.


Árulja már el, hogy mi az ami szerinte nem igaz benne? A saját sértett egoját leszámítva.


Tényleg őszintén érdekel a véleménye és az érve.

2018. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!