Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső oldal? Gondoltam felregisztrálok egy hónapra, veszíteni valóm nincs. Lányok, fiúk, mik a velemények? Love.hu, parom.hu, randivonal? Melyik a nyerö, ar/értek aranyba?

Figyelt kérdés
30s korosztály a celcsoport😊
2018. márc. 31. 08:57
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Igen, ő írt rám. Vannak olyan reklámok az oldalon, hogy kiket ajánl. Így próba szerencse révén rám írt. ,,Szia, lenne kedved velem ismerkedni".


Meglepődtem, nem mondom, de nagyon jól esett. Pasiként kifejezetten örültem neki. Mivel én bárkire írhatok, nem válaszolnak, vagy el se olvassák. Pedig nem sablon dumákat írok, nem vagyok csúnya se, átlagosnak tartom magam. Így hogy minden nap beszélgetünk, kezdünk lassan belefolyni egymás életébe, nagyon jó... Elképzelhető hogy szerelmes leszek. :)


Nyugodtan írj bárkire, aki tetszik. 21. század! Legalább a pasi is kap megerősítést hogy valakinek bejön. A normálisabbik fele legalább is így gondolja.

2018. ápr. 24. 21:37
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát beszarok, hogy másnak nemhogy válaszolnak, hanem maguktól írnak. :D Viszont őszintén gratulálok, sok sikert!
2018. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várjuk ki azért a végét.. De jó irányba haladunk :) Tényleg megtisztelve érzem magam, mert évente 1 csaj rámír.. :O Nem vagyok az a nagy csajozó gép, meg melo mellett nincs is lehetőségem nagyon bulizni, ismerkedni.
2018. ápr. 25. 15:27
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szurkolok :D
2018. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Milyen volt? :)
2018. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Volt talalkozo, nem ereztem egyenlöre azt a tüzet amit kellett volna. Még adok egy lehetőséget magamnak meg az egésznek. Lehet kesöbb jönnek úgymond az érzések...
2018. máj. 2. 18:22
 27/32 anonim ***** válasza:

Én most kaptam ingyen a randivonalra 1 hónapos előfizetést. Már majdnem osztogatják nekem minden hónapban csak hogy végre csajozzak. De hiába, ha nincs kivel, mert nincs fönn nagyon lány, aki normálisan néz ki. Meg Bács megyében van 60 fő, aki 25-33 éves.


Kb. 6 éve vagyok fenn, egyetlen lány még nem írt, csak szólok. Inkább ha férfi ír 100 levelet lányoknak, örülhet, ha egy visszaír valaki. Pedig két diplomám van, több nyelven beszélek, okos vagyok. Lehet már túlképzett és a lányok tényleg azt mondják, hogy ez kamu...

2018. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Közben én is belepofátlankodok már a témába a saját statisztikámmal.


-13 lánynak írtam

-2 elolvasta, nem válaszolt, de törölte is magát azóta

-2 elolvasta, nem válaszolt

-3 még nem olvasta el, talán nem is volt fent azóta

-3 egyszer válaszolt, aztán nem (ennek mi értelme?)

-1 tök normális hangnemben utasított vissza, neki talán a legnagyobb riszpekt!

-1 lány esetében még jöhet válasz, egyszer már visszaírt


És most jön a besza-behu: rám is írt egy csaj! Nem kamu bot vagy animátor, beszélünk Face-en is. Szegénykém nem tudom, mit akar mondjuk, mert mindenre két szóban reagál, találkozni meg valamiért nem óhajt, szóval különösebben nem is foglalkozok vele... Eddig nem mondanám, hogy rohadtul megérte előfizetni. Majd akkor mondom, ha minimum randi lett belőle.

2018. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
tök vicces, hogy valaki első találkozáskor várja a tüzet. Hát ezért nincs senkid, mert álomvilágban élsz.
2018. máj. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?:)
2018. szept. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!