Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső oldal? Gondoltam felregisztrálok egy hónapra, veszíteni valóm nincs. Lányok, fiúk, mik a velemények? Love.hu, parom.hu, randivonal? Melyik a nyerö, ar/értek aranyba?

Figyelt kérdés
30s korosztály a celcsoport😊
2018. márc. 31. 08:57
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Hali! Engem is érdekelne, hogyan álltok. Legalább mások boldogságának hagy örüljek...
2019. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nagyjából felesleges próbálkozás a neten ismerkedni, de végülis kipróbálással nem veszítesz semmit, van kb 1% esélyed, amit megadhatsz így magadnak. El kell küldeni 100 levelet, abból majd valami lesz, de szerintem a 10km-nél messzebb élőkkel csak felesleges időtöltés beszélni. Eddigi tapasztalataim alapján a te korodban, gyerekét elején eltitkolt, (vagy vállalja) nők, testi-lelki fogyatékosok, ami képről nem is biztos hogy feltűnik elsőre, szórakozni vágyó nők, akik azon röhögnek, vagy élvezkednek, hogy "napi száz levelet kaptam, hú mennyi balfék nyomul rám", de semmit nem akar, döntésképtelenek, önkritika nélküliek, akik rondák, de még a jóképű pasikat is visszadobják, lehúzós dolgozni nemakarós eltartatja magát -félék, kamuprofilok, csalók, ribik akik hazudnak hogy nem akarok szexet (értelmet ne keress ebbe), stb... várnak rád, DE! lehet hogy véletlenül felregisztrált egy rendes csaj, aki holnap úgyis letörli magát, mert elege lesz a napi ötszáz szexajánlat miatt, és elkaphatod! Én randiztam kb 8 csajjal netről az elmúlt 15 évben, nem reménytelen teljesen, csak majdnem. Szerintem azt a pár ezer forintot rászánhatod, úgyis elmegy más hülyeségre a pénz, nem?.. love.hu mínőségi oldal, napi ingyenes levéllimit van, tehát még válaszolhatnak is neked, nem is drága, de az elmúlt években a normálisak nagyon elhagyták az oldalt...badoo=pénzlehúzás.Arra vigyázz, hogy ha előfizetsz, nem minden oldalnál tudnak a nem előfizető felhasználók válaszolni, max tudják, hogy írtak neked, vagy elolvashatták. Ezek a teljesen inkorrekt oldalak...van belőlük sok... Sok szerencsét!;)
2020. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!