Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 éves lány,40-es pasi működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány,40-es pasi működhet?

Figyelt kérdés

Egy 40-es pasi elvhívott randizni a napokban,de annyit mondtam neki hogy még át kell gondolnom mielőtt választ adok a randevúra.

Nekem egyébként bejön a pasi,és eddig csak nálam fiatalabbakkal voltam együtt és az nagyon nem működött...

Szerintetek csak szexelni akar vagy kapcsolatot is?Elmondása szerint már 1-2 éve odavan értem,de vannak gyerekei is és családja is!

Szerintetek egyszer-egyszer találkozzak vele?



2018. ápr. 1. 11:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Persze, hogy mukodhet. 😂😁😅
2018. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Inkább menj, építsd a fészket a nyúlnak.
2018. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

Nem kizárt, és egy randitól még semmi bajod nem lesz, legfeljebb azt mondod, hogy bocsi, de nem. :)

Az pedig, ha csak a lábad közére pályázik, azért ha nem egy naiv kis fruska vagy, elég könnyen kideríthető.

2018. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egyébként én sose voltam kis k.uva ,én egyáltalán nem vagyok olyan,rám inkább a visszafogottság, szerénység jellemző, éppen ezért vagyok most kétségek között..Mert félek ,hogy nagyon bűntudatom lenne utólag,de egyébként nekem az ideálom ez a férfi (mármint nem a kora miatt 😂😂)

2018. ápr. 1. 12:01
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Valakit tele kell vernie parszor a csaladja mellett. Az asszony mar nem olyan szuk.
2018. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Hát persze, működhet egy ideig, amíg a másik nő rá nem jön, vagy nem un meg téged a pasi, vagy nem leszel neki túl öreg :)


"álmodj királylány..."

2018. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Családja és gyerekei vannak. ( jó eséllyel veled kb egykorúak)

És te komolyan azon gondolkozol, hogy találkozz -e vele?


Nincs több kérdésem.

2018. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Mi működhet? A farka? Persze! Jól megkefél aztán feltöltődve megy haza a feleségéhez és a családjához.

Nem vagy kis ku.rva: jó nagy ku.rva vagy, ha ebbe belemész.


Kapcsolat? Összeköltözés?

Persze: otthagyja a családját, és oda költözik hozzád a gyerekszobába! Vagy hogy gondoltad? A fél fizetése elmegy gyerektartásra és téged is még évekig el kell tartani, amíg tanulsz. Szerinted ezt fogja vállalni? Biztos nem.


De legalább évekig te leszel mindenki szemében az ügyeletes cafka. Normális férfi nem áll veled szóba.

2018. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

7:A gyerekei 9 és 11 évesek

8: Nyilván nem vele képzelem el a jövőmet...Max. egy rövid kapcsolatba mennék bele..

2018. ápr. 1. 12:27
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Csináld amihez kedved van, de elvárásaid ne legyenek előre.
2018. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!