Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha annak idején alacsony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annak idején alacsony és sovány srácként több, mint 30 match jött össze Tinderen az azt jelenti, hogy k**va nagy mákom volt vagy a csajokat ennyire meg lehet vezetni egy jól sikerült helyes szelfivel?

Figyelt kérdés
Már elég régóta nem használom a Tindert (azóta még jobban lerobbantam és kopaszodtam is), de annak idején ilyen kb. fél év alatt sikerült több mint 30 match-et produkálnom. Eredetileg viccnek szántam és csak kíváncsi voltam milyen ez a program, de feltöltöttem 2-3 jól sikerült szelfit szigorúan csak arcról (amúgy helyes vagyok/voltam) és meglepődve láttam, hogy kifejezetten szép csajok jelöltek vissza. Trófeaként még le is mentettem a képeiket, mert ez volt életem legsikeresebb "csajozása" és később jó lesz majd visszagondolni rá, hogy ilyen kellemes csalódásban részesültem. Ez azt jelentené, hogy a csajoknak az arc a legfontosabb vagy szimplán ennyire buták voltak, hogy nem tűnt fel nekik - akár a vállövem méretét/alakját megnézve - hogy csak egy jóvágású, de nyikhaj gyerek vagyok? Ezt csak azért kérdezem, mert mindenki írja itt, hogy 100-ból jó ha 2 jelöli vissza (meg a Tinder csak az alfahím toppasik vadászterülete) aztán le merem fogadni, hogy ezen panaszkodó pasik 95%-a is férfiasabb nálam.

2018. ápr. 1. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jaj takarodj már vissza az életbe és ott csajozz, ne a virtuális maszkabálban...
2018. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy egy csajjal se randiztál, és ez volt életed legsikeresebb csajozós korszaka? Így már nem hangzik olyan jól, igaz?
2018. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, veregesd a vállad tovább.

Gondold el, honnan tudnák milyen magas vagy, ha csak a fejed látszik? De a lényeg az, hogy a harminc matchből hány lett a csajod? Na?

2018. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül, hogy oltári butaság az egész leírásod, válaszolok.

Végre rájött valaki, hogy a nők nagy részénél sokkal fontosabb egy helyes (még csak nem is jóképű, hanem egyszerűen férfias, szimpatikus) arc, mint a kidolgozott test, vagy ne adj isten a pénztárca. Ha emellé mondjuk lett volna benned egy kis kezdeményező készség, akkor lehetett volna a 30-ból minimum 10 jó randid, és lehet most a barátnőddel töltenèd az időt, ahelyett, hogy ilyeneken töröd a kis jóvágású buksidat.

2018. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3: De akik a Tinder miatt panaszkodnak, hogy az alfahímek vadászterülete és 100-ból 1-2 match jött össze neki, azok még virtuálisan sem értek el sikereket pedig 100%, hogy a túlnyomó többségük a való életben férfiasabb alkatú. De lám... A csajokat mégis milyen könnyű megvezetni egy jól belőtt szelfivel. Ha nem lennék gebe, akkor lehet, hogy abból a pár tucatból is lett volna 1-2 csajra esélyem. Úgy viszont, hogy nem írtam rá egyikre sem, már sosem fogom megtudni, de nem is érdekel. Mindenesetre elég ironikus dolog ez.
2018. ápr. 1. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan ezen pörögsz még?

Inkább mentél volna el 30 randira.

2018. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. Ahogy te se vetted észre a ronda nőket, és meg lehetett volna téveszteni egy csinos arccal, úgy, hogy teljes képen a lány 150 kiló, vagy szét van filterezve a képe, igen meg lehet téveszteni bárkit, nem kell nagy ész hozzá. Mindenkinek számít a külső, ez van, ha legalább ismerkedtél volna velük kiderült volna, hogy vagy e akkora jó arc, hogy nem számít a magasságod, mondjuk.
2018. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hagyjuk már ezt az alfázást, mert fárasztó... -.- kit érdekel, de most komolyan??? érezd jól magad és ne feszengj
2018. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!