Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi az a legkisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi az a legkisebb magasság ami alatt már elvből/dacból sem érdekel az adott pasi?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy hiába helyes, tanult és jófej személyiség a pasi, de mivel x cm ezért már azért sem jönnétek össze vele, mert szégyellnétek a barátnőitek körében egy buliban vagy az ő pasijukhoz viszonyítva (akik magasabbak tőle) miatt mindig rossz szájízzel gondolnátok rá. Esetleg van egy berögződött elvetek (ha van akkor fejtsétek is ki bővebben), amin, csak azért sem szeretnétek változtatni. Komolyan kérdezem, mert rengeteg ilyen lánnyal találkoztam már és a legtöbbje így gondolkodott.

2018. márc. 11. 12:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
160 cm
2018. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem mondani, hogy ha nem gond a saját magasságotokat is írjátok le, hogy lássam racionális-e az ízlésetek (magas csajokat totál megértem) vagy szimplán egy ideál alapján történik a társkeresés. Mindenkit felpontozok, szóval polkorrekt válaszokra nem vagyok kíváncsi!
2018. márc. 11. 12:36
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is a 160 cm, mivel én is ennyi vagyok. Ha felveszek egy magassarkút, akkor legyen egy pár centi különbség a férfi javára. Ennyi.
2018. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
165 és én is annyi vagyok.
2018. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
167 cm vagyok. Min 170 cm legyen, hogy ha magassarkút veszek, akkor se legyek sokkal magassabb.
2018. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De ti hogyhogy nem kalkuláljátok bele a magassarkút? Vagy nem zavar, hogy egy átlagos bőrcsizmát hordva is magasabbak lennétek a párotoknál? Én pl. azért ismerkedek csak 160 alatti lányokkal, mert eddig mindegyikőjük ragaszkodott a +10 centis magasságkülönbséghez (170 vagyok), de sokuknak még ez sem volt elég és magassarkúban is alacsonyabbak akartak lenni. Ezért sem elég ha pici csajokkal ismerkedek főleg, hogy közöttük jóval több az olyan, aki a magas pasikhoz vonzódik.
2018. márc. 11. 12:52
 7/24 anonim ***** válasza:
32%

178 cm magas vagyok és 180 cm alattiakkal egyáltalán nem.


De minél magasabb, tényleg annál jobb. Életem legnagyobb szerelme (+3 évig együtt) egy 197 cm magas srác volt

2018. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

175 cm a minimum. Nagyon minimum.


170 cm vagyok.

2018. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Meg az elozo vagyok, soha senkinel nem tapasztaltam, hogy a pasija magassagat a tarsasagban levo pasikhoz hasonlitja. Ezt tuti csak kitalaltad a hatas kedveert.
2018. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

A saját magasságom (151), de ekkora pasi nem sok mászkál.

Megjegyzem, ha egy pasi nyafog a magassága miatt, azt a magasságától függetlenül kiszelektálom.

2018. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!