Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként ciki bejelölni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ciki bejelölni egy fiút facebookon?

Figyelt kérdés
Bocs a hülye kérdésért, majd' egy évtizedig párkapcsolatban éltem, kicsit analfabéta vagyok randizás ügyében :D Szóval párszor ittunk közösen ezzel a sráccal így többen, akkor csak pár szót váltottunk, de neki is volt barátnője és nekem is barátom. Viszont én most szingli vagyok, és úgy tudom, neki sincs most barátnője. Bejelölném őt ismerősnek facebookon, csak tök ciki lenne, ha pl nem fogadná el vagy elutasítaná :D Szerintetek?
2018. ápr. 2. 13:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem ciki.

23/N

2018. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem a 16.században élünk,szóval ha ezzel is tehetsz valamit az ügy érdekében,akkor hajrá!
2018. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem ciki, de nekem nem volt bátorságom bejelölni azt a srácot facen, aki tetszik, aztán egy nap látom, hogy ő jelölt be, tök boldog voltam írtam is neki, egy sablon szöveget, amire nem válaszolt, na az ciki volt... xD
2018. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi, és ha bejelöltem, írjak neki, vagy várjam, hogy ír-e? :D Ha nem ír, akkor az azt jelenti, nem tetszem neki? Vagy írjak én? Ha igen, mit? :D
2018. ápr. 2. 13:18
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Az mar elavult....nem tudtad? :D

Ma mar a tinder a meno...:DDD

2018. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
68-as: sajnállak :/
2018. ápr. 2. 13:22
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

21. században élünk, manapság már nem ciki semmi. Nyugodtan, még rá is írhatsz. Legalább is én nem venném zokon :)


30f

2018. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell sajnálni, utána jól lebasztam mikor találkoztunk :) Megbeszéltük, hogy ő nem a neten lógó, írogató fajta, jót nevettünk rajta végül, facen nem szoktunk beszélni, inkább személyesen
2018. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Minden ismeretlent ciki bejelolni.

Szanalmas.

2018. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlen, ha elolvastad volna a kérdésem, látnád.
2018. ápr. 2. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!