Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rengeteg nőt miért nem zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg nőt miért nem zavar ha elmondom hogy nem tudom elképzelni, csak 1 emberrel (vele) szexeljek hátralévő életemben?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd családot, gyerekeket, azokat közösen felnevelni, de nem tudom elképzelni hogy hosszú távon lemondjak arról, hogy mással is szexeljek, ne csak a gyerekeim anyjával.


Ahogy randiztam az évek alatt, ezt el is mondtam általában néhány randi után és meglepően sok nő nem állt fel egyből az asztaltól, hanem elkezdte menteni a helyzetet, hogy majd megoldjuk valahogy, stb. Pedig elég egyértelműen mondtam. Ez miért van? Mégis nyitottak a nők? Aki van párom lassan 1 éve, ő is elfogadta. Nem még nem voltam mással, mert most így jó vele és a kérdés nem arról szól hogy állandóan mással is.


29/F


2018. márc. 12. 08:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Azért, mert a megcsalás pokolian tud fájni, ha igazán szereti a társát az ember. Ráadásul beletapos az önbizalomba és a másikba vetett bizalomba is.


De ha te megtaláltad azt a társat, akit ez nem zavar, akkor semmi gond, van ilyen is.


Csak mellékesen kérdezem, ha te szerelmes vagy, de úgy igazán, hogyan esik, ha a másik időnként mással osztja meg a testét-lelkét?

2018. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Elnézést, félreolvastam a kérdésed.


Szerintem azért, mert arra gondolnak, ha komolyabbra fordul a kapcsolat, úgy sem fogod megtenni és majd ők megváltoztatnak. (egyes voltam)

2018. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Fordított felállásban: "Ha együtt leszünk akkor nem tudom elképzelni hogy más férfi farkát ne szpojam le, vagy más férfi ne dugjon meg."

Jó hangzik ugye? Hazjön, megcsókol és mondja hogy "Jó napom volt szivem, leszoptam a kollégámat, utána jól megdugott."

2018. márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Mert meglepo modon senki nem vagyik arra, hogy igy megalazzak miutan gyereket adott neked, es felepitettetek egy eletet egyutt? Nagyon keves ember hajlando ezt elviselni. Olyat kell keresned (es nem olyat, aki megnyomoritja magat a kedvedert).

De feltetelezem, hogy neked akkor nem problema, ha munkabol hazaerve valaki mast talalsz a parod szajaban? Mert akkor mar legyunk igazsagosak.

2018. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt gondolják, hogy őmiattuk majd úgy, de úgy megváltozol, hogy csak na. És ettől ők majd különlegesnek érezhetik magukat, és minden happy lesz. Az sose jut eszükbe, hogy kutyából nem lesz szalonna.
2018. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

3#, 4#, Sokat kel még tanuljatok.

Én ezekre örömmel reagálnék, hisz a szerelmem tapasztalt, élvezett. Ez olyan, mint enni, vagy a gyerekkel játszani, sportolni, csodálni a természetet, akármi. Tapasztalás, élvezet. Mit számít, csak szeressük egymást, legyen jó.

2018. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Red Vixen: aha, hogyne. Ilyennel jönne a pasi, valoszinuleg kepen rohognem, es megmutatnam, hogy merre tud eltakarodni tapasztalni, meg elvezni meg "Eat, Pray, Love"-os fejlodestortenetet jatszani. Patkanysagbol nem tanulok, koszi. Ezeket meg lehet elni közösen is a masik megalazasa nelkul.
2018. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Most komolyan az a bajod, hogy találtál olyan párt, akivel összeilletek? :D

Ember, ne firtasd, hogy miért, hanem örülj neki.

A nők között is egyre több a szabadosabb felfogású.


Én egyébként teljes mértékben monogám vagyok, és elképzelhetetlennek tartom, amit te írsz, viszont azt kell hogy mondjam, le a kalappal, amiért ilyen korrekt módon intézed! Ritka az ilyen, aki nem hülyít másokat, hanem őszinte, és olyan partnert keres, akinek ez belefér.

Nagyon jó ezt látni, hiszen különbözőek vagyunk, nem lehet mindenki abszolúte monogám, viszont itt az élő példa, hogy lehet ezt úgy is intézni, hogy ne bánts és verj át miatta másokat!

Tartsd meg ezt a jó szokásod!

2018. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én nem értem, ha valamit el akarok adni, nem kezdem a hátrányait sorolni.
2018. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat!


1: "Csak mellékesen kérdezem, ha te szerelmes vagy, de úgy igazán, hogyan esik, ha a másik időnként mással osztja meg a testét-lelkét?"


Nem a lelkét, csak a testét. Nálam is csak erről szólna a dolog. De tudom hogy sok nő nem tudja különválasztani a szexet és a romantikus érzelmeket.


3: Alig vártam, hogy az első ember felhozza ezt.

Ha titokban csinálja, ha engem szeret és ha minden gyerekünkön végeztetünk DNS-tesztet és tudom hogy én vagyok az apa, akkor nem zavarna.

Direkt provokálsz, miközben te is tudod, hogy azt is meg lehet előre beszélni, hogy erről ne tudjon a másik.


7: Ilyenekben is volt részem, csak normálisan adták elő magukat, mint én is.

2018. márc. 12. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!