Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha külsőre nem 100%osan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külsőre nem 100%osan tetszik akkor ne jöjjek vele össze? Lenne jövője így a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Tök jól el lehet vele üzenetben beszélgetni. Már kétszer találkoztunk, de külsőre nem a legjobban jön be, amikor képen láttam sokkal jobban tetszett.

Egy hete beszélgetünk, néha én, néha ő kérdezünk a másikról valamit, általában arról beszélünk épp mi történik velülk.

Sok mindenben hasonlítunk, és ez jó. Jobban el tud néhány (eddig már kiderült) “hiányosságomat” viselni mint az exeim.

Ha megyünk valahova társasággal nagyon figyel rám, foglalkozik velem. Meghívott pl moziba. Úgy alapból jól érzem magam vele, de mégsem tudom lenne e ennek jövője.

Elég önbizalomhiányos, csalódott, szeretet éhes fiúnak ismertem meg. Az első barátnője megcsalta, a második beteges féltékenykedő volt. Állítása szerint nem túl népszerű a lányok körében, mindenki lekoptatja.

Érzékelhető, hogy szinte megtisztelve érzi magát tőle, hogy találkozgatok vele.

Nem szetetném megbántani, nagyon hamar bele éli magát mindenbe.


Nekem az első barátom szeretett engem de nagyon önző volt, állandóan leszólt, megbántott.

A második barátommal lassabban alakultak a dolgok, ő is sok mindent megtett értem, már el is kezdett szeretni de elrontottam vele a kapcsolatot és nagyon hamar vége lett.


Nem tudom így érdemes lenne e folytatni.?


Egyik pillalantban úgy érzem azért megpróbálnám, de azt is érzem nem hiszem, hogy annyira meg tudna valamivel fogni, hogy évekig vele tudjak maradni.


Te mit tennél a helyemben kérlek írd le! Nagyon köszönöm..


21L



2018. ápr. 8. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért nem tetszik neked,mert pl. a világosabb hajú pasasok a zsánereid,ő meg sötétebb,vagy fordítva,csak akkor gyere vele össze,ha van valami,amivel megfogott,a kedvességen felül(határozottság,szexi hang,jó természetes illat,stb).


Nekem is volt két világos szemű pasasom,miközben nem ők a zsánereim,közben meg tök jó hangjuk volt és baromi jó humoruk.

2018. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Bocs, csak a kérdésre volt türelmem.

Ha arra vársz, hogy valaki külsőre és belsőre is tökéletes, akkor örökre egyedül leszel.

2018. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
"Nekem az első barátom szeretett engem de nagyon önző volt, állandóan leszólt, megbántott. " - szóval az első barátod egy bunkó volt, de még mindig azzal áltatod magad, hogy szeretett... Ha a tökéletesch férfi után ácsingózol (aki külsőleg 100 %-ban bejön, aztán majd bemagyarázod, hogy belsőleg is ideális és szeret téged), akkor inkább hagyd a mostani srácot. Csak egy újabb kellemetlen emlék lennél neki, mert úgyis elhagynád a fenébe.
2018. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem egyértelmű taszítás a részedről, akkor akár meg is próbálhatod vele.
2018. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fogott meg, nincs kérdés. Inkább most küldd el, később sokkal rosszabb lesz.
2018. ápr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed ezt igazán, hagyd!!!

Nem csak a külső számít, van olyan, hogy valakit nem tart a világ leghelyesebbjének az ember, viszont a személyiségével megfogja, és általában ilyenkor már meg is tetszik az adott ember, és nincs tovább kérdés. A leírásod alapján viszont téged ő nem igazán fogott meg, akkor meg később se fog, tapasztalat:/ csak azért, mert "jó srác" nem szabad.

2018. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elcsépelt, de bakker: a belső a fontos, nem a külső. Mit ér egy kenyérpirító ha szép, de nem tudja megpirítani a kenyeret? Semmit. Ha viszont nem olyan szép, de jól megpirítja, akkor szuper. Én a helyedben nem dobnám a srácot. Kevés manapság a jó, kedves és odafigyelő fiú. Persze ha később nem alakul ki vonzalom, akkor talán tényleg offos, de a külső és a vonzalom nem ugyanaz. Értékeld amid van és ne a hiányosságokat keresd!
2018. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!