Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a véleményetek egy 51 kilós férfiúról?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre huszonévesként egy barátnőt, de nem tudom milyen lehetőségeim vannak. Nektek mi jut elsőre eszetekbe, ha megláttok egy ilyen cingár, de legalább alacsony, viszont helyes arcú pasit?

2018. ápr. 13. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, de a 165 centimmel és 50 kilómmal debellának érezném magam egy ilyen pasi mellett. Ha mondjuk 150 centi és 40 kiló körül lennék, akkor nem lenne gond.
2018. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Gasztrointesztinális betegséget pl. De én nővér vagyok, sokszor hamarabb látom a betegséget, mint az embert.
2018. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy hány centi vagy? 170 centis ismerősöm 53 kiló, és nagyon jó teste van. Nem csontos, hanem szálkás, vékony.
2018. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: Én is 170 vagyok, de én messze állok a szálkástól. (Ha érdekel küldök képet.)
2018. ápr. 13. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldhetsz. Egyébként itt gyk-n sokszor rinyálnak az alacsony, vékony srácok, hogy nem kellenek a csajoknak. Nyilván nem a legelőnyösebb testalkat, de a környezetemben az ilyenek is simán találtak maguknak barátnőt.
2018. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!