Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Összejönnétek-e olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Összejönnétek-e olyan sráccal, aki irtó béna a vezetésben?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan ritkán vezetek, de amikor kocsiba ülök - amellett, hogy izgulok is - elképesztő béna vagyok. Nem tudok dinamikusan elindulni, parkolni csak akkor tudok, ha legalább 2 hely van egymás mellett, a kormányba kapaszkodok, mint egy 60 éves nyugdíjas és nagyon sokat tökölök az úton. Ráadásul a karom is elfárad a sok kormányzástól. Múltkor megtettem egy 30 km-es utat oda vissza és mire hazaértem izomlázam lett a karomban attól, hogy sokat fogtam a kormány és váltottam. A lábam is eléggé megfájdul ilyenkor a kuplungolás miatt. Jól le is izzadtam. Összejönnétek-e ilyen sráccal vagy inkább ássam el magamat?

2018. ápr. 3. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Túlgörcsölöd, nyugi sok ilyen ember van még.

Kétféle sofőr van, az egyik ösztönösen jó sofőr, míg a másik azzá lesz.

Én is a második voltam, de bele jöttem.

2018. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Az első 5-6000km úgy vezettem le, hogy gyomorgörccsel szálltam autóba, előtte és közben iszonyatosan stresszeltem, ahogy az előző mondja most már ösztönössé vált.
2018. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Az első pár ezer kilométer nekem is fura volt, izgultam el ne rontsak valamit. Most több tízezer kilométer és 8 évvel mögöttem már nem stresszelek :) Te is belejössz majd, nyugi. És hogy a kérdésre válaszoljak igen összejönnék, max segítenék neki hogy rutinosabban menjen.
2018. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Először is, nem béna vagy, csak TAPASZTALATLAN. Mint minden kezdő sofőr. Hidd el, ha minden nap vezetnél, belejönnél. A férjem abszolút nem tudott vezetni, amikor összejöttünk. Aztán megtanult. Én is kénytelen voltam megtanulni, pedig a hátam közepére se kívántam. Kezdetben nekem 3 parkolóhely kellett, mire egybe betornáztam magam. :D 3 éve vezetek heti pár alkalommal, de még mindig lövésem sincs hol a kocsim 4 vége. Ezzel együtt egészen kikupálódtam. Gyakorlàs, ennyi az egész.
2018. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

:DDDDD ez nagyon vicces


Ne aggódj, kétlem, hogy bárkinek is szempont lenne "társkeresésnél" vagy ismerkedésnél az, hogy hogyan vezetsz.. :) nyilván a biztonság fontos, de belejössz.

Nekem csak azért lenne fura, mert a barátom zsigerből nagyon jól és érzékkel vezet, ahogyan apukám is. Mindketten már nagyon fiatalon el is kezdték.. szóval szerintem ez is számít. A lényeg, hogy emiatt nem fog kelleni az ásd el magad szett.

2018. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kizáró ok, csak ciki.
2018. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne vezess ritkán, hanem gyakorolj. Ez csak gyakorlással fog menni. Szerezz rutint. Meg akarsz rendesen tanulni vezetni? Ha igen, akkor ülj be napi szinten fél órára, vagy hétvégén pár órára és gyakorolj.


Nem kizárótényező, de ha valami akarsz a vezetéssel kezdeni, akkor hozzá fogsz gyakorolni. Ennyi. Járni se azonnal tudtál gyerekként, ugye? Gyakoroltad azt is.

2018. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfiként válaszolok. Rögtön az első mondatban a lényeg: "Iszonyatosan ritkán vezetek". A kötelező pár tíz óra csak a vizsgázás feltétele, de attól még nem tanulsz meg vezetni, mint ahogyan az évi 3 alkalomtól sem kell csodát várni. Valakinek nincs érzeke a vezetéshez, én is ezt hittem. Az egyik korábbi munkahelyemen néha engedtek vezetni, a minimális gyakorlat és az ismeretlen autó miatt folyton hibáztam, végül elkönyveltek bénának, utána csak az anyóson ültem. Aztán lett autóm, napi szinten vezetek, jónak érzem magam benne és imádok a kormány mögött ülni. A tapasztalt sofőröket is meg lehet izzasztani a szokásostól eltérő autóval, hát még egy olyan embert, aki alig vezetett bármit. Fel a fejjel és gyakorolj minél többet! Ha hetekkel vagy hónapokkal később sem megy jobban, akkor viszont tényleg hagyni kell az egészet, nem emiatt fognak elhagyni a lányok.
2018. ápr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!