Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tereljem szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tereljem szexuális irányba az alakuló kapcsolatot a pasival?

Figyelt kérdés

Adott egy nagyon helyes pasi, találkozgattunk párszor, de én egyelőre még nem akarok semmi komolyat, senkivel, így vele sem. ( hosszú kapocsolat vége utáni feltöltődés-állapotban vagyok) .Még nem történt sem csók,sem semmi , nekem úgy tűnik, a pasi komolyabban gondolja,mint csupán szex, ézért nem is nyomul annyira. Máskor örülnék neki,de most ez a helyzet.

Viszont nekem csak a szexuális kapcsolat megfelelne vele,de nem állhatok elő neki ezzel. Hogy terelgessem abba az irányba, mégis?


2018. ápr. 18. 13:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Mond el neki őszintén, hogy csak d..gni akarsz. Nem játszmázni kell. Ne húzd az idején, hisz ezek szerint nem vagytok egy súlycsoport.
2018. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Ja, lehet annyira komolyan gondolja, hogy szexet sem akar...
2018. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Több találkozás után még nem világos, ki milyen kapcsolatban gondolkodik? Mégis mit csináltok a randik alatt? Legközelebb nyisd ki a pici szádat, és mondd el neki, mit szeretnél!
2018. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
Úgy mint nekem mondták:) Elém ált a nő, és mondta. Szimpi vagy, de ennyi, viszont kipróbálhatnánk, mit tudunk az ágyba össze hozni.
2018. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ezt még lehet fogalmazni szépen, finoman...mond el neki, hogy te csak szexelni szeretnél, komoly kapcsolatra nem vagy még kész ... aztán, hogy mit reagál, az kérdés...
2018. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%

De azt csak én nem értem, hogy meg se csókolta a kérdezőt, de ő már szexelne vele?

Véletlen tegnap is volt egy hasonló kérdés. Ott sem történt semmi, de a kérdező szintén befeküdne alá. Kreativitás az egekben.

2018. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Eddig hogyan kommunikáltál vele?
2018. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

"Nagyon izgatonak talallak es benne lennek minden joban, de jelenleg nem szeretnek egy ujabb, testisegnel komolyabb kapcsolatot kezdeni."


- hatasszünet -


"Ha ez nem felel meg elvarasaidnak, akkor sajnalom, hogy raboltam az idödet, de örülök, hogy megismerhettelek, elveztem a tarsasagodat es sok sikert kivanok a tovabbiakban. Ha ez viszont megfelel neked is, akkor most mar nem szükseges, hogy uriemberkent viselkedj es ne fogd vissza magad!"

2018. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó: azért le a kalappal az előtt, aki ezt a kis monológot szemrebbenés nélkül levágja. :D
2018. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Egyenesen, őszintén közöld vele, hogy nem akarsz most érzelmeken alapuló kapcsolatba belemenni, de érzed a kölcsönös vonzalmat, és ha neki is megfelelne, akkor egy csak testiségen alapuló kapcsolatban benne lennél. Amennyiben ő többet szeretne, akkor pedig szeretnéd befejezni vele az ismerkedést, mert áltatni, becsapni, hitegetni nem szeretnéd.
2018. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!