Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek Berki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Berki Krisztián (nem a tornász, hanem az ogre) új barátnőjéről?

Figyelt kérdés

Most néztem egy élő adást a lánynál, hát igazán agyzsibbasztó volt....

Egy magát stylistnak nevező, ízléstelen, elhízott nővel beszèlgettek stílusról, öltözködésről, gardróbrendszerezésről. Szerintem irtó primitív és kimondottan csúnyácska ez a nő, és nagyon nem áll jól neki, hogy hortelen divattippeket próbál adni úgy, hogy mindig igénytelennek néz ki.

A követőtábora mégis napról napra nő. Miért van ez így! Szerintetek ki követi, vagy ki hisz neki el bármit is?


2018. ápr. 18. 17:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Cső Pamela!
2018. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, inkább olvasok egy jó könyvet.
2018. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van ez így!" Ez most kérdés vagy kijelentés?


Tehát van egy dolog amivel felhergeled saját magadat, egy dobozból jön a szoba egyik részéből, saját bevallásod szerint zsibbasztja az agyadat, mégis bámulod?(Nem sértésnek szánom.)


A véleményem?


Nem érdekel, jelentéktelen, nincs rám hatása, nem velem történik, nincs hozzá közöm.Nem tudom kik ezek az emberek, Berki Krisztián nevét már hallottam, illetve belefutottam az interneten de nem tudom ki ő, mivel foglalkozik.

2018. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem rosszabb mint a régi.
2018. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
milyen élő adás a lánynál? FB-on?? vagy hol???
2018. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress róla néhány évvel korábbi fotókat, amik a szépségkirálynős korszakában készültek. Szerintem jogosan viselte akkor azokat a koronákat, szép az arca, ragyogó a mosolya. Amúgy majd 180 cm magas lányról van szó, a hangja meg szerintem kifejezetten dögös. Egy kissé talán vesztett a vonzerejéből mára, de most sem csúnya - de Pumela sem az.
2018. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Rágugliztam, képek alapján szerintem szép nő. A stylist dolgot hagyjuk. A szövegedből viszont süt az irigység.
2018. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnéztem, azt hittem valami totális műnő lesz. azt hiszem kellemesen csalódtam még Krisztiánban is, teljesen természetes a hölgy.
2018. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De most melyikről van szó?
2018. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!