Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek Berki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Berki Krisztián (nem a tornász, hanem az ogre) új barátnőjéről?

Figyelt kérdés

Most néztem egy élő adást a lánynál, hát igazán agyzsibbasztó volt....

Egy magát stylistnak nevező, ízléstelen, elhízott nővel beszèlgettek stílusról, öltözködésről, gardróbrendszerezésről. Szerintem irtó primitív és kimondottan csúnyácska ez a nő, és nagyon nem áll jól neki, hogy hortelen divattippeket próbál adni úgy, hogy mindig igénytelennek néz ki.

A követőtábora mégis napról napra nő. Miért van ez így! Szerintetek ki követi, vagy ki hisz neki el bármit is?


2018. ápr. 18. 17:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem láttam az élőadást.De szerintem nem egy nagy durranás az a nő.Nem tartom szépnek, szürke egér típus.Megnéztem instán mostanában jobban öltözködik, mint a régi képein, gondolom stylist besegít neki.Amúgy először visszahuzodó ,csendes, értelmes nőnek tűnt de úgy tünik ez csak a látszat és kihasználja a berki hírnevét és felkapaszkodik...tipikus aranyásó.Ja és férje van ez sokat elárul.
2018. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nagyon nem szép ez a csaj.

Szexualitàs kuka,alacsony a szexuàlis intelligenciàja,nem tud öltözködni sem,haja àpolatlan,pulcsijàt tuti nagyanyàmtól(RIP) vette.

Nem tudom hogyan lett szépség királynõ de közelébe sincsen.

Nem tudom Berki sztem csak hasznàlja,mondjuk nem tudom hogy tudja betenni neki esténként.


Stylist is kb ötforintot ér,mivel pont olyan oszt tanàcsot akinek nem kellene.


Ez olyan mint a sok dietetikus,egy kérdést tennék neki fel,hàny sportolót és testépítõ bajnoknak írt étrendet.


Na itt is,hàny sikeres,gazdag embert öltöztetett az a stylist?

Mert egy Lakatos Màrk na az igen,egy Hódi Pamela is lehetne stylist mert tudja mitõl nõ egy nõ.


Ki az akire hallgatsz? Ezt írjàtok fel.

Olyanokra hallgass aki bizonyított màr.

2018. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igazából nem foglalkozom celebekkel, nem érdekel. Mégis feltűnt ez a hirtelen váltás. Szürke kisegér a csaj, Pamelában több van. Több mélység, több nőiesség. Megtévesztő ez a szolizott, agyon sminkelt külső nála, úgymond ezekben a berkekben ez kell. Krisztián nem tudta értékelni, ennyi. Zsák a foltját mindig megtalálja, ennyi van Berkiben. Kívánom Pamela boldog legyen, nagyon megérdemli.
2018. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én rákerestem,de az elhízottól messzebb nem is lehetne.Ha erre a Mazsira alias Katona Renátára vagy kire gondoltál,akkor kb egy deka felesleg,ha van rajta.


[link]


Ha neked a Mazsi elhízott,akkor neked ilyen a normál testalkat?Ha igen,akkor milyen a vékony alkat?


Csak nem irigy vagy,hogy az ogre nem neked finanszírozza a dolgaidat?


Egyébként nem izgat,ki járatja le magát amellett a férfi nem megszégyenítője mellett,csak most belebotlottam ebbe a kérdésbe.


Mazsolának fene a gusztusát,nekem akkor se kéne,ha dobálnák!

2018. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ágnyeszka,ha már Pomelo:milyen mélységre gondolsz?Intellektuálisra?Mert ha igen,olyan értelemben igaz,hogy hozzá képest két rendőr csizma kitesz 2 diplomatát.


Legalábbis ahányszor meglátom,mindig egy "előasszony" jut eszembe,csak kiretusálva.Már csak állatszőrmés bikini kéne,kócos haj,csont a hajába és,hogy ne érjen a szemöldökéhez kozmetikus legalább két évig.

2018. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát ez a Mazsi Pamelánál mérföldekkel jobb nő. :D
2018. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#14 nem a csajra írta, hogy el van hìzva, hanem akivel beszélgetett stylistròl. :d
2018. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!