Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok melyik srácot választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik srácot választanátok?

Figyelt kérdés

A: Hihetetlenül jóképű, magas, sportos és nagyon jó abszurd humora van és öniróniája. Szőke, kék szemű. Azonban az érzelmeit nagyon nem tudja kifejezni, sem tettekkel sem szavakkal. Elég ügyetlen ilyen téren. Sokszor hidegnek és távolságtartónak tűnik. Nagyon jó vele a szex, de kevés.


B: Nem ronda, de átlag alatti arcú pasi. Közép magas, barna szemű, barna hosszú hajú. Olyan szelíd rocker típus. van rajta egy kis súlyfelesleg, nagyon romantikus, odaadó és hobbiból verseket ír. Mindig mosolyog. Az ágyban ügyetlen.


2018. ápr. 19. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
akinek van öniróniája az ki tudja magát fejezni PONT
2018. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen A.
2018. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kérdés. A
2018. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát mindkettő gáz. Úgyhogy a farokhossz dönt. Akié nagyobb az egy ideig megteszi.
2018. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Mindketto gaz, de inkabb az elsot, aztan ha nem megy a fejlodes az erzelmek kifejezese teren, akkor viszlat. De alapvetoen egyiket sem.
2018. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Te vagy a második mi.

A gonosz nők meg inkább az elsőt választják.

2018. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Az A-ban most így semmi irdatlan defektet nem találok. Nem mintha agresszív lenne. Sztem elő lehet nála idézni hogy megnyíljon, olyan ez az ember mint a kagyló.

B-nél az "átlag alatti arc" nekem már vészcsengő, vajon hogy is néz ki pontosan? Ja bejön, nincs gond, de még az átlagosnál is rosszabb? Aligha jönne be, és az már baj. Bevallom, a súlyfelesleg és a hosszú haj sem a zsánerem, de ha ezeket sok minden kompenzálja, nem kizáró ok. A haját előbb-utóbb sztem levágatja, a hasikót még le lehet adni, majd partner leszek benne. Ja és ha szeretem, az ügyetlen ágybeli teljesítmény sem tragédia, mert csak meg kell mondani, pontosan mit akarsz, és majd megtanulja, megszokja. Komoly szexgépeket lehet faragni bénább férfiakból, csak az a kellemetlen, ha nem te élvezed munkád gyümölcsét, mert közben szakítatok, hanem majd a következő. :D Én még nem jártam így, de ilyen is van.

2018. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi ez a kliséhalom? Nem tudja kifejezni az érzelmeit, hideg, távolságtartó, de a szex jó vele... összeszorított szájjal, hidegen dug? És azt is kevésszer? :D


A második meg... ronda, túlsúlyos, odaadó, meg romantikus és verseket ír. Az ilyen csak a romantikus komédiákban szedi fel a jó nőt.

2018. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ó nem, én az A vagyok....vagy mégis a B? Vagy esetleg egyik sem? Vagy a C ami az A és B (+) tulajdonságait vegyíti? Vagy a D, ami A és B (-) tulajdonságait vegyíti? Vagy egy csaj vagyok aki, eközött a kettő között gondolkodik?
2018. ápr. 19. 20:37
 10/11 meta965 válasza:

Én inkább a "B"-re szavaznék.

Az "A" pasinál szerintem elég fontos, hogy egy férfi kitudja fejezni az érzelmeit....szerintem hosszú távon ez semmi jóra nem vezethet, változni meg nem fog ennyit az ember természete.

A B verziónál pedig, mintha téged zavarna a súlyfelesleg meg talán a kinézet....ami lehet,hogy őt is zavarja és az önbizalomhiány miatt lehet ügyetlen az ágyban(tapasztalat hiány??)bár kort nem írtál.....de szerintem a külsőn még mindig könnyebb változtatni,emellett a belső tulajdonságai csodásak! :)

22/N

2018. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!