Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, engedjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, engedjem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

3 hónapja beszélgettem egy sráccal, kiderült, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk :) Igazából régebb óta ismerjük egymást, köszönőviszonyban voltunk. Nagyon jókat beszélgettünk szinte mindennap, egész éjjel stb. Március közepén találkoztunk. A találkozó is nagyon jól sikerült, utána is jó volt minden és egy idő után elkezdett furán viselkedni. Amúgy nagyon sokat dolgozik, mert állandó túlórája van szombaton, és állandó délutános. Mindig fáradt, stb.. És valahogy a beszélgetés úgy kezdett kevesebb lenni... Elég sokat rágtam magam miatta, hogy esetleg a talin nem tetszettem neki, mert azóta volt másabb nem sokkal. De aztán direkt nem kerestem, és ő keresett szóval úgy gondoltam, ha nem lenne rám kiváncsi akkor nem is keresne. Aztán pár napja.. Sajnos nagyon bizalmatlan vagyok az emberekkel, ebbe most nem mennék bele, hogy miért (nem szerelmi csalódások!) és kicsit utalgattam rá, hogy esetleg azért ilyen mert nem tetszem neki. Persze mondta, hogy de tetszem neki meg egész csinos lány vagyok, csak fáradt, meg sokat gondolkozik, mert nehéz elköteleződni... De igazából amit kérdeztem, hogy lehet e több arra nem válaszolt és persze én hülye, meg tovább rágtam magam. És egyik nap picit kikeltem magamból... És mondtam neki, hogy igazán eldönthetné mostmár, hogy mit szeretne, nem erőltetni akarom, csak hogy én is úgy álljak hozzá stb.. mert úgy érzem teljesen hülyének néz.

Erre megkaptam azt, hogy ilyen hosszú idő alatt bizalmatlan vagyok az elég durva, és hogy ez kicsit kiábrándította... És azóta nem is keres, én próbáltam vele beszélgetni, de nem igazán vevő rám. Mit csináljak? Engedjem el? vagy hogy tudnám vele ezt megbeszélni ?:/ Tök régen éreztem ilyet, hogy valaki ennyire megfogott, álmodozok róla stb... rég nem éreintett meg senki sem ennyire mint ő nem szeretném, ha vége lenne. De most ha írnám neki, hogy megpróbálok bízni benne úgysem hinné el...



2018. ápr. 19. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kár firtatni, magad írtad le, hogy nehéz elköteleződnie. Nem is akar. Vagy veled nem. Ez van.
2018. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engedd el. Egyrészt ő sem akar téged, másrészt ha egy ici-pici esélyed is lett volna, azt elcseszted a pióca módon való ragaszkodásoddal. A pasik utálják, ha egy nő ki akarja zsarolni tőlük a kapcsolatot.
2018. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól megvoltatok, élveztétek egymás társaságát. Igen, kissé rá akaszkodtál, kérdezősködtél. Ezt nem igazán díjjzák a pasik. Egy rövid időre vonulj vissza, hagyj neki időt, majd beszéljetek meg ismét egy találkozót. Ha nem áll kötélnek, akkor lépj tovább!

F.

2018. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hónapja szinglikent beszelgettel vele vagy volt pasid?
2018. ápr. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szingli voltam
2018. ápr. 20. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!