Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen időközönként normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen időközönként normális ha keres minket az udvarló?

Figyelt kérdés

Nem rég ismertem meg egy fiút. Tényleg pár napja. Legelőszőr írt nekem, bókolt. Másodjára én írtam neki. Egymás követő napon. Most van a harmadik nap (Azóta ismerjük egymást), és mennyire normális ha nem ír/nem keres?

Nyilván lehet dolga van, meg csak 3 napja ismerjük egymást. De ez normális?

Akik eddig udvaroltak azok mindig írtak, vagy egyből el is hívtak valahova.



2018. ápr. 20. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Akit érdekelsz az keres, akit nem érdekelsz az nem keres. Én már csak tudom...
2018. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azert udvarlonak hivni azt akit 3 napja ismersz.

Szerintem ezt a szot marmint az “udvarol” szot ne emlitsuk egy lapon a netes ismerkedes sablonos, hetkoznapi, bevett kerdeseivel-valaszaival.

Ez egy igazi autentikus szo, hagyjuk is meg arra, amikor a fiu minden heten parszor elmegy a lanyhoz.....ismerkedes/randi celjabol.


Amugy meg. Aki keres annak fontos vagy, aki nem.....mai szobavett jelentese, “jatszmazik”.

2018. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

NEm találtam jobb szót az udvarlóra. Azért ezt használtam.

És a kérdésem arra irányult, hogy természetes-e, ha nem ír minden nap. Nem arra, hogy fontos vagyok-e neki, mert mondjuk nem írt 1 nap.

2018. ápr. 21. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!