Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket mennyire zavarna az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna az, hogy valakinek nincs izgalmas élete és inkább párkapcsolatban szeretne programokat csinálni?

Figyelt kérdés
Ezt, hogy lehetne megfelelően előadni? Mióta nincsenek nagyon barátaim alig járok el itthonról, de ez nem azt jelenti, hogy annyira szeretek egész nap itthon lenni csak nincs kivel elmenni és emiatt is keresek társat magam mellé.
2018. ápr. 21. 11:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Zavarna, mert én azért nem járok el, mert nem akarok. Olyan férfit keresek, aki egyedül is elmegy helyekre, mint én. Nem pedig vár rám, mint egy kutya pórázzal a szájában.
2018. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Egyàltalàn nem zavarna. Miért akarod ezt "előadni"? Ha olyan beàllìtottsàgù partnert keresel mint amilyen te vagy ez nem okoz problémát.
2018. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Visszaküldenélek a francba Mucsára. Párkapcsolatban párkapcsolatot csinálj, azzal program is jár úgy is.

31/f

2018. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ez alap dolog, hogy egy párkapcsolaton belül kellenek a közös programok.

Nálam a gond olyankor kezdődne, ha onnantól kezdve mindent együtt kéne csinálnunk és mindenhova együtt menni és nem koncentrálhatnék a saját hobbijaimra. Szóval ha a másik felet nem zavarná, hogy nekem van saját életem, akkor nem lenne gond.

2018. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Nekem sincs túl sok barátom. Általában havonta 2-3 programom van a saját barátnőimmel. A többi esetben vagy a párom baráti társaságával megyünk valamerre vagy csak ketten. Mindketten dolgozunk, így egyikünket sem zavarja ez a dolog.


Nyilván a párkereséskor az első randin ezt ne mond el a másiknak, hogy amiatt is akarsz társat mert nincsenek barátaid. Ha meg már beléd szeretett akkor nem fogja zavarni. A mai világban szerintem senkinek sincs túl sok barátja.

2018. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem zavarna. Hasonlóan vagyok.
2018. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Nagyon irritálóak nekem az olyan típusú csajok, mint az egyes, igazi lenéző, nagyképű, pszichopata idióták, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy az ember társaslény és igényli a társaságot. Dehát sajnos ez a kártékony pszichopátiás gondolkozás eléggé elterjedt és ilyenkor mindig óvatosan állok hozzá az ismerkedéshez.

Nem azt jelenti, hogy egésznap a nyakán lógnék és nem hagynék neki életteret, egyszerűen csak igénylek programokat, de ezeket egyedül nem szeretem csinálni, mert sivár és unalmas.

2018. ápr. 21. 11:34
 8/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
77%
Engem zavarna, feltételezném a lányról, hogy egyedül képtelen feltalálni, lefoglalni magát, nem érdekli semmi, nincs hobbija stb. Vagy ha van is valami érdeklődési köre, azt sem tudja eléggé komolyan venni, csak felszínesen kapargatja. Mindebből következik, hogy nagy valószínűséggel kapcsolatfüggő emberről beszélünk, ami csak tetézi az ellenszenvemet.
2018. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyok pszichopata, introvertált vagyok, elvagyok egyedül is, sőt. És azt gondolom, amit a Legrosszabb, minden szavával egyetértek itt. Ha valakit egyedül nem érdekel semmi annyira, hogy összeszedje magát, akkor nem is érdekli igazán. Mi unalmas egyedül egy múzeumban vagy egy színházban?


Az ember társas lény pedig úgy értendő, hogy társadalomban él, és másokra van szorulva, pl. kaját nem levadászod, hanem megveszed valakitől.

2018. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Én sem jarnék egyedül színházba, moziba vagy múzeumba, párkapcsolatban viszont igen.

Attól, hogy egyedül nem érzek késztetést arra, hogy némán nézzem a kiállított dolgokat, de párkapcsolatban szívesen vennék részt ilyenben mint közös programban meg nem azt jelenti, hogy a másikon csungnek.

Libikokazni is lehet egyedül, de közel sem akkora élmény mint ketten.

2018. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!