Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket mennyire zavarna az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna az, hogy valakinek nincs izgalmas élete és inkább párkapcsolatban szeretne programokat csinálni?

Figyelt kérdés
Ezt, hogy lehetne megfelelően előadni? Mióta nincsenek nagyon barátaim alig járok el itthonról, de ez nem azt jelenti, hogy annyira szeretek egész nap itthon lenni csak nincs kivel elmenni és emiatt is keresek társat magam mellé.
2018. ápr. 21. 11:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
Tehát magadban nem élmény gondolatokat formálni, rögtön csacsogni kell róla?
2018. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Így van, talán baj?

Gondolatok formalasahoz nem kell múzeumba mennem, azt lehet akármikor és még pénzbe sem kerül.

Nem véletlen, hogy ilyen helyekre nem egyedül járnak az emberek.

2018. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hogy eljátsszák, hogy nem olyan unalmas az életük, mint amúgy. Párral sem KELL helyekre járni, mindenről lehet anélkül is beszélgetni, ahogy mondod.
2018. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: amit Jaguár mond, abban az is benne van, hogy a párkapcsolatot a közösen átélt élmények, közösen látott dolgok gazdagítják.

Nem kell csinálni programot, de ha nincs közös program, el tud laposodni a párkapcsolat, főleg, miután már együtt élnek a felek. Csak a hétköznapi: te vegyél ma kenyeret, én viszem le a kutyát stílusra. És az igenis egy idő után fásulttá teszi a kapcsolatot.


Én is mennék egyedül moziba, színházba, zenét hallgatni, sőt, képzeljétek, bár van párkapcsolatom, így is van, hogy bizonyos ilyen programokra egyedül megyek, mert a párom sajnos nem hajlandó bármilyen elvont művész filmet megnézni velem.

2018. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavarna, hasonlóan vagyok vele. Az élményeket jobb megosztani valakivel. Vannak gondolataim sokmindenről, de magammal beszélgetni egy idő után nem izgi. Voltam már egyedül külföldön is, szóval kipróbáltam, és sokkal jobban fekszik nekem, ha van még ott valaki, akivel átélhetem. Ettől még nem akaszkodok a másikra, nem igaz, hogy nem érdekel semmi, és efféle ostobaságok, amiket azok mondanak, akik szimplán hülyék, vagy azért várják el, hogy a másiknak szuper élete legyen egyedül is, mert ők úgysem tudnának semmit hozzátenni. Pont ők csüngenének a másikon.
2018. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13%
De a kérdező "alig jár el", ami kétlem, hogy európai körutat jelentene. És azért kell neki nő, mert nincsenek haverjai. Ő mit ad egy kapcsolathoz? Megmutatja, hova nem ment el egyedül?
2018. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%

Nekem sincsenek barátaim, mégis tudok magamnak programot csinálni, sőt igénylem ezeket ugyanúgy akkor is ha párkapcsolatban vagyok (lennék).

Szóval nem feltétlenül szükséges hogy legyenek barátaid, és szerintem a legtöbb embert idegesítené az ha csak vele akarnál menni mindenhova, se neked, se neki nem lennének független programjai.

2018. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen normálisak az igényeid. én introvertált vagyok, és el tudok menni egyedül is ide-oda, sőt el is szoktam, mert gyakran nincs kivel. De ettől függetlenül csak jobb valakivel étterembe, kiállításra, koncertre, akárhova menni, mint egyedül. Sokkal jobb megosztani egy élményt, mint egyedül megélni mindent. Nyilván, akik ide írogatnak reggeltől estig, azok nem arról híresek, hogy van életük, szóval nem feltétlen az ilyen emberekről kell példát venni.
2018. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!