Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első talin együtt alvás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első talin együtt alvás?

Figyelt kérdés
Szóval lenne egy srác akivel először talalkoznank, és Ő ugy akarja hogy vagy en menjek fel hozza ahol lakik(de en nem akarok elsore felmenni hozza) vagy o jonne le hozzam,3orara lakik,es o csak igy jonne le hozzam ha itt aludhatna. Szerintetek engedjem hogy itt aludjon? Mert ismerem magam,mar tobbszor is aludtam sraccal es nem fekudtem le veluk,tudok uralkodni magamon,de nekem ugy tunik,hogy szexelni szeretne fokepp... Bele menjek vagy ne? Nem tudom mi lenne a helyes.
2018. ápr. 21. 23:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
egyértelmű,hogy ne
2018. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%

Volt olyan hogy valltig allitottuk magunkrol a csajjal hogy en elso talin ha egyutt alvas van “en nem, en aztan elso talalkozon nem fekszek le senkivel sem, szo se lehet tola, ez nonszensz” aztan elso talin szex lett. Vegul 2 eves kapcsolat.

Vannak kivetelek, de ritkak.

Ne menj bele.

2018. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
ha akarsz szexelni, akkor menj bele, HA NEM, akkor ne. ezen mi olyan nehéz?
2018. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%

Te tudod mit akarsz. Ha vele akarsz lenni akkor hagyd, ha nem akkor ne. Nem az fogja eldönteni mennyire komoly lesz a kapcsolat, hogy első talin ott alszik, esetleg lesz szex is.

Női hülyeség, hogy csak akkor érdeklik a férfit, ha húzzák az agyát.

2018. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Ne menj bele, ha nem akarsz qrni.
2018. ápr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

Annyi biztos, hogy ott alszik akkor készülj arra, hogy 99%-os eséllyel be is próbálkozik. Még akkor is, ha le van tisztázva, hogy semmit nem akarsz elsietni. Tehát ne sértődj meg tényleg, hogy ha simogat, megpróbál megcsókolni, levenni a felsőd, stb.

Szóval csak akkor menj bele, ha neked nem probléma, hogy akár szex is lehet a vége a dolognak. Ha csak sima ott alvást akarsz és semmi többet akkor ne hívd el mert kellemetlen lesz amikor visszautasítod.

2018. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy nem fog semmi olyan tortenni amit en nem szeretnek,de egyertelmu hogy,ha mellettem fog aludni akkor beprobalkozik majd..
2018. ápr. 22. 00:11
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
12 éves vagy de miat komolyan? ha bepróbálkozik és nem akarod, megmondod és alszol tovább.... :D
2018. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*most
2018. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 1.randin a pasi kolcsonautoval jott es tetszett nem tetszett hajnali 2kor mondtam h bocsanat de menjen haza mert aludnom kell.Beult az autoba,betolt egy kolat es hazavezetett.300Km. 9honap mulva osszekoltoztunk,3.5eve vagyunk egy par.Egy idegennel (legyen az bmennyire is ismeros neten), nem alszok egyutt.Mi van ha letamad? Nem ismered,huzz meg egy hatarvonalat vagy ne ejjel talalkozzatok.Ennyi.
2018. ápr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!