Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam meg a kiszemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg a kiszemelt srácot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy éve szerelmes voltam az illetőbe, reménytelenül, tehát nem lett semmi. 2-vel járt felettem általánosban, de mindketten elmentünk a suliból. Megint elég sokszor látom, és újraéledt szinte az érzés. Megkértem egy barátnőmet, hozzon össze minket. Namost az a kérdésem, hogy most adódott lehetőség, hogyan hódítsam meg? Nincs semmi ötletem, és elég menő, én meg nem... =S
2010. jún. 13. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a legfontosabb szerintem az, hogy ne foglalkozz azzal, hogy ő most menő-e vagy nem. Én is régebben azért nem kezdeményeztem egy fiú felé aki nagyon tetszett, mert úgy gondltam , ő biztos nem "alacsonyodna" le hozzám.Így reménytelennek is tartottama helyzetet.Aztán, mint később kiderült, ő szívesen járt volna velem.Úgyhogy ez tényleg ne izgasson:) Amúgy ha adódott lehetőség, akkor mindenképp használd ki:) Beszélgess vele, ismerkedj, és ami legfontosabb, légy önmagad:) ! és ha ez af iú megérdemel téged, akkor elfog hívni randira, és a többi már menni fog, mint a karikacsapás! sok -sok sikert!:) 16/L
2010. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állíts be hozzá meztelenü, tuti bejönnél akkor neki...:)
2010. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam ismét kifejtem ebbe a topicba is a véleményem, de ahogy látom nincs szükségre.

Hallgass az elsőre!!! Abszolút ott a pont:)


Légy önmagad, légy vidám... lesz kisugárzásod, mellesleg egy életvidám nő eléggé vonzó tud lenni:)))

Hajrá;)


20/F

2010. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat, elsőnek különösen, nagyon jókat mondtál! =)
2010. jún. 16. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!