Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresős sikersztorik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős sikersztorik?

Figyelt kérdés
Írjatok párat, annyira szeretném hinni, hogy létezik! :)
2018. ápr. 24. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Számos barátnőm volt már társkeresőről a néhány hetes kapcsolattól az egy-két évesen át a max. hat évesig, szóval akár működhet is a dolog...
2018. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Minden nap tucatnyi levelet kapok, azzal jövök össze, akivel csak akarok. 23L
2018. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Mi a párommal ott jöttünk össze 4,5 éve.Azóta összeházasodtunk és van egy kislányunk.
2018. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ott tízből hét emberrel nem stimmel valami.A tucatnyi levél meg semmit nem jelent,ez egy húspiac.Keresem gyerekeim anyját,aztán jól behülyítelek,majd rúgok egyet beléd,aztán helló!Sok embernél ez erről szól.Viszont örülök,hogy vannak,akiknek sikerült így is!
2018. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Régen volt. :)

Rám írt, válaszoltam, beszélgettünk, randira hívott, szimpatikusak voltunk egymásnak, ismerkedtünk élőben, összejöttünk. Összeköltöztünk, megkért, hozzámentem, most egy éves a gyerekünk.

Semmi különös nincs benne. De nagyon sok sikertelen első randi és semmitmondó beszélgetés (másokkal) után találtunk egymásra.

2018. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is társkeresőn ismerkedtünk meg, méghozzá a rosszhírű Badoon. Tény, hogy rengeteg csalódás után mindketten csak laza kapcsolatot kerestünk, úgy indultunk neki, hogy a szimpátia és a vonzalom megvan, aztán majd lesz valahogy. Az első három randin sokat beszélgettünk, a negyediken lefeküdtem vele. A szex hihetetlen jó volt és egyre több időt töltöttünk együtt, elkezdtünk közös programokat csinálni. Végül egyszer csak azt vettük észre, hogy beleszerettünk egymásba. Ennek két éve és nagyon boldogok vagyunk együtt. Ha valaki azt mondja megismerkedésünkkor, hogy mi egy pár leszünk, biztosan kinevetem.
2018. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Azt azért hozzátenném, hogy rengeteg negatív tapasztalatom is volt, nagyon sok a tapló, de férfi barátaim elmondása alapján a nők közt legalább annyi van.

Voltak olyan randijaim, amikről úgy jöttem haza, hogy sírni tudtam volna és már majdnem feladtam, mire megismertem a páromat.

2018. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Neten rámírt, beszélgettünk majd eltünt s 3hónap múlva ismét elõkerült, egy hét randi után összejöttünk, ennek 2 éve most a születésnapom ünnepeljük.;) Jókor jó idõben léptünk egymás életébe pedig mindig ott voltunk egymás mellett csak elkerültük egymást. Közös középiskola mikor én menten oda az volt az utolsó éve, ugyanazokon a koncerteken, munkahelyen voltunk én elmentem rá 2 hónapra ment õ oda,s mint kiderült az ablaka alatti padon szoktam olvasni.:)))) A szomszédja kollegám volt máshol, ugyanoda járunk vásárolni is s nem falunlakunk.:)
2018. ápr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint azért van remény :)
2018. ápr. 25. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!