Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sikersztorik érdekelnének! =D...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikersztorik érdekelnének! =D Volt olyan valakinél hogy a férfinak megváltozott a véleménye róla, és végül mégiscsak akart kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tehát pl hogy jóban voltak, fel is került szóba, de akkor azt mondta hogy nem, és egy idő után még is megváltozott a véleménye?

2017. nov. 18. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Miért alázod meg magad és erőlteted valakinél azt, amit ő nem akar?
2017. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az exemnél volt így, ő lett belém szerelmes, nekem kezdetbe nem jött be, de aztán 1-2 hónap alatt megszerettem én is, és végül összejöttünk.
2017. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1: Félreértés ne essék, nem erőltetek én senkit senkire. Abban meg szerintem, hogy az ember azért eljátszik a gondolattal hogy milyen jó lenne nincsen semmi gond. De elfogadtam ő mit szeretne, továbbiakban is csak ő keres, én őt nem, innentől én csak élvezem azt az időt ami megadatott vele. Tudja hogy felőlem akár lehetne több is, de azzal is tisztába van hogy nem vagyok belé halálosan szerelmes, és nem fogom üldözni a szerelmemmel a haláláig,ha ő nem akarja, hát legyen. Szeretem én magamat, nem kell ő is hozzá, bár azért jó lenne.=)
2017. nov. 18. 18:59
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyenből soha nem lesz igazi kapcsolat. A szerelem, a volnzalom nem olyasmi, ami hónapok alatt alakul ki. Ha az elején nincs, akkor nem lesz később sem valódi. Ilyenkor azért jön össze mégis a másikkal, mert egy próbát megér, legalább valaki szereti.
2017. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Találsz te nála jobbat! :D Olyat, akinél elsőre lesz sikersztori, mert már először is azt mondja, hogy nekem TE kellesz cica. Ő nem gondolja meg magàt hogy mégis kellenél neki, ő tudja, hogy Te vagy a legjobb számára.
2017. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A vonzalom persze, az első perctől kezdve kell hogy legyen, de szerintem a szerelemnek idő kell. Már csak azért is, mert nem abba fogok beleszeretni ahogy kinéz (az csak vonz), abba fogok beleszeretni amilyen ember, az pedig csak 1-2 hónap alatt alakul ki.
2017. nov. 18. 19:04
 7/11 anonim ***** válasza:
13%

Hagyjad a lúzereket. Vannak sérelmes fickók, akik vágynak titkon bnőre, de szexkapcsolattal indítanak. Gyanakszanak, mindent rosszul értelmeznek, rosszul reagálnak.Csak szenvedés velük. Hagyjad a francba.Vannak akiknek szex után jön meg a kötődéshez a kedvük. Na. köszönöm szépen, ha levizsgázott a csaj az ágyban akkor jó lesz?

Milyen fsz hozzáállás ez? Hol a pozitív hit, h ők a csajt eljuttatják egy olyan szintre h akarja a szexet, meg h együtt összeszokjanak. Ezek önző faxok, óvakodj, tőlük!

2017. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kinézet is fontos, nem tudod elválasztani egymástól a két tényezõt. Még ha el is érnél nála valamit erõlködve, szerintem ettõl mégis csak hiányozna valami.
2017. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Hosszú kapcsolataim állandóan úgy kezdődtek hogy a másik odavolt értem,én nem annyira,majdhogynem unszimpatikusak voltak.Aztán mivel kitartóak voltak,törődtek velem,stb,hirtelen ez átváltott bennem szerelemmé..
2017. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebben mi a siker?
2017. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!