Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, ha van barátnőtök, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha van barátnőtök, és ha megtetszik nagyon egy másik lány (most attól tetszhet, hogy van csajod), mit tesztek? Lehet esélye a 3. személynek?

Figyelt kérdés

Lányok válaszát is várom, hogy szerintük mi a helyzet.

Most ha egy pasinak van barátnője, de mellette megtetszik egy másik, akkor mi van? Nem lehet attól ismerkednie? Vagy ha szereti a barátnőjét, mindenképp kitart mellette, legyen a 3. személy akármilyen vonzó (belsőleg is)???


2010. jún. 13. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

15:07:

én írtam a 14:59 -et, és az első 3 válaszra értettem hogy szánalmas.


Amúgy szerintem tedd meg.

2010. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ha szerelmes vagyok és boldog, akkor nem tetszik más, nem találok mást vonzónak. Ha igen akkor ott valami nem ok.
2010. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A jelenlegi barátnőmmel elég nyílt a kapcsolatunk, tehát ha megtetszene egy lány, akkor lehetséges, hogy elkezdenék ismerkedni, DE az semmiképp nem tudna imponálni, ha egy lány elkezdené széttúrni a kapcsolatomat.


Egy ilyen lány valószínűleg a kiszemelt pasijának az érzelmeit is kb annyiba veheti, mint a kiszemelt pasi barátnője érzelmeit, ami nem túl bizalomgerjesztő jövőképet fest.


Bocs, de egy ilyen stílusú csajjal egy éjszakánál semmiféleképp nem tudnék hosszabb távra tervezni.


Kaptál egy pofont az élettől, megesik. Állj fel és viseld méltósággal. Ne taposs bele mások lelkivilágába csak azért, mert téged megbántottak egyszer...


20F

2010. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van pasim, szeretem és ő is engem. mégis tetszik egy másik pasi... :D
2010. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!