Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik olyan, hogy egy nő CSAK szexet akar?

Figyelt kérdés
Az én megfigyelésem, hogy a nőknél a szex nem öncél. Szeretik, de tudnak nélküle élni, és ha a többi dolog (szeretet, tisztelet, bizalom stb.) nincs meg, akkor nem is igénylik. Míg bizonyos férfiak embert is ölnének egy dugásért. Mostanában mégis sokat hallom nőktől, illetve nőkről, hogy "szexkapcsolatot" vagy "csak egy éjszakát" akarnak. Tényleg van ilyen a nőknél, vagy csak bebeszélik maguknak, hogy ez jó nekik? Mert én nehezen tudom elképzelni, hogy egy nő tényleg erre vágyjon... nem azt, hogy szexre, mert arra nyilván mindenki vágyik, hanem hogy CSAK szexre, és semmi másra.

2018. ápr. 30. 16:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
60%
Pedig sok van aki ilyen.
2018. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy szívesen olvasnám nők válaszait is! :D
2018. ápr. 30. 16:53
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Arról tudsz, hogy nem vagyunk mind egyformák? Nekem nőként ponthogy kapcsolatot nehéz kialakítanom, mert nehezen nyílok meg, független személyiség vagyok és megijeszt az elköteleződés gondolata. Szeretem a kiszámíthatatlanságot, titokzatosságot, nem bírom, ha rámtelepednek. Épp ezért jók nekem az egyéjszakások. Vagyis már csak múlt időben, mert szerelmes lettem és van párom :D De hidd el, vannak bőven olyan nők, akik nem ragaszkodnak az érzelmekhez, ahogy olyan pasik is vannak, akik kapcsolatfüggők.
2018. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És az nem egyfajta függőség, amikor egyik ágyból a másikba esik az ember? Az is lehet pótszer, nem? És a végére ugyanúgy nem élvezed, mintha benne lennél egy rossz kapcsolatban, de mégse tudsz kiszállni?
2018. ápr. 30. 16:56
 5/38 anonim ***** válasza:
93%
#4 Miért lenne rossz dolog olyankor és azzal szexelni, amikor és akivel akarsz? Azért ezt nem úgy kell elképzelni, hogy minden nap 5 ember átmegy rajtam. Hanem amikor kedvem van épp szexelni, lehet egy hónapban csak egyszer, akkor találkozok valakivel és szexelünk. Épp ez a spontaneitás teszi izgalmassá a kalandokat. És ez nem függőség, meg nem kényszer, senki sem fog pisztolyt a fejemhez, hogy csináljam. Csak nem vágytam érzelmekre akkoriban, ennyi. Amúgy a párommal is egyéjszakás alkalmával ismerkedtem meg, szóval nyitottnak kell lenni.
2018. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%

Létezik, jelenleg én is ebben a fázisban vagyok. Ha valami lenne, akkor az nem több szexnél, viszont esélytelen, hogy ágyból-ágyba ugráljak, és mindig más partnerem legyen.

Én sem gondoltam, hogy a nők ilyenek lennének sokan (naiv vagyok), amíg saját magam nem tapasztaltam ezt meg. Van ilyen, átmenetileg - csak nem mindenkinél átmeneti.

2018. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
És hogy működik: ha egy pasi megtetszik, akkor megpróbálod megszerezni, vagy ha már nagyon vágysz valakire, akkor vadászol, és fogsz valakit? Vagy mindkettő?
2018. ápr. 30. 17:02
 8/38 A kérdező kommentje:
Más szóval: kell, hogy tetsszen egy bizonyos férfi, és ő váltja ki a vágyat, vagy előbb van a vágy, és fogsz hozzá egy neked (valamennyire) tetsző férfit?
2018. ápr. 30. 17:03
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Fennáll a vágy, és egy nekem tetsző férfival tudom megtenni ezt, de nem egy idegennel. Mondok egy példát: van egy férfi, akivel már voltam se veled se nélküled kapcsolatban, vele le tudnék feküdni. De olyan nincs, hogy egy idegennel hazamenjek és szexeljek. Akkor inkább türtőztetem magam.
2018. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Jelenleg is ilyen helyzetben vagyok. 2 munkám van és mellette levelezőn csinálom az egyetemet. Se erőm, se energiám, se kedvem egy teljes értékű kapcsolatoz. Néha örülök, hogy van egyáltalán magamra idő. Viszont egyszer kétszer egy kis szex nagyon jól esik és még a feszültséget is levezetem vele.
2018. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!