Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor hívjam el első randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívjam el első randira?

Figyelt kérdés
Tegnap megismertem egy lányt egy barátom által (ő is ott volt), direkt ilyen célból hívott el engem, a lánynak nemtudom volt e valami sejtése mire megy ki a dolog. 3-an délutántól estig nagyon jól elvoltunk, nekem eléggé megtetszett sztem én is neki, már most is volt egy néhány érdekes pillanat. A kérdésem az hogy kb mikor hívjam el randira? Előbb még beszélgessünk neten várjak pár napot, vagy már most egyből dobjam be az ötletet?

2018. máj. 2. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Dobd be most. Ha vársz, akkor valaki lecsap rá. Nem ezen múlik, hogy igent mond-e, hanem hogy te mennyire voltál szimpatikus.
2018. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már most azonnal. A személyes találkozás sokkal értékesebb, mint a netes beszélgetés.
2018. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Csak simán hívd el, de azért egy kicsit több tisztelettel is beszélhetnél róla.
2018. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy több tisztelettel beszélhetnék róla? Szerintem semmi olyat nem írtam, és szándékomba se állt... De akkor megfogadom elhívom.
2018. máj. 2. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi kérdező, a 3. komentelő mindenhova ezt írja. Vedd figyelmen kívül, amit írt.
2018. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as, abszolut nem beszél róla tiszteletlenül. Még csak nem is azt írta, hogy csaj, hanem hogy lány.
2018. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most! Na elkéstél.
2018. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!