Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár napja levelezünk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja levelezünk az illetővel, és írásban nagyon csapongósnak tűnik, olykor zavaróan is, van ugye rá esély hogy pl. telefonbeszélgetésnél mérsékeltebb lesz ez a helyzet? Vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 11. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod ki?

Amúgy nekem aki eddig úgy beszélt, hogy 4 témába kezdett egyszerre, meg fújta a magáét és válaszolni sem tudtam rendesen, az élőben is ilyen figyelmetlen, az én válaszomra nem igazán figyelő/váró, szavamba vágó ember volt... Szóval én már nem próbálkozom az ilyenekkel. Számomra az az egészséges, ha valaki 1-2 témát képes tartani, arról jó mélyen elbeszélgetünk, megvárja, amíg írok valamit, arra reagál, és csak néha tűzünk közbe egy-egy választ a másik gondolatmenetébe. Az ilyen "végig sem írta, de 15 részletben küldött üzenettel össze-vissza taknyolva a beszélgetést közbevágok" emberekkel nem vagyunk jóban.

2017. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked pontosan a csapongós?
2017. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem százas?
2017. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De, változhat!
2017. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!