Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik miért rinyálnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért rinyálnak az elutasítások miatt folyton? Csak őket érheti elutasítás szerintük?

Figyelt kérdés
Társkeresőzöm egy ideje, és igen, nőként simán ráírok a nekem tetsző pasikra. Nem tartom magam ronda nőnek, sőt, igényes és csinos vagyok, de így sem jövök be mindenkinek, és többször kaptam elutasító levelet/ nem kaptam választ. Mindez földhöz kellene vágjon, ahogy néhány itt rinyáló pasit?
2018. máj. 6. 09:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
15%

És te nem rinyálsz most?

Hát, jó lenne, ha földhöz vágna, mert a stílusod alapján jobb, ha megkíméled magad a társadalomtól...

2018. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
34%

Ha valaki szomorú, mert meghalt a macskája, akkor abból következik, hogy szerinte másnak nem halhat meg a macskája?

Amúgy meg van némi különbség, ha kapsz száz levelet, de te ráírsz a 10 leghelyesebbre, és azok nem válaszolnak, meg ha írsz 100 levelet tök átlagos nőknek és zéró válasz érkezik.

2018. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem rinyálok, olyan 70% az elutasítási arányom, a többi viszont bejön.
2018. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
43%

Csakhogy ez a ráírogatás részedről egy ilyen plusz dolog. Nőknél ez nem jellemző. Megteszed, mert miért ne. Ha nem jön össze, akkor sincs nagy gáz, mert a bejövő üzeneteid között van 100 pasitól levél. Baromira nincs tétje annak, hogy te most írogatsz-e magadtól vagy sem. A bejövők közül simán tudsz választani egy csávót, ha a te üzeneteid nem jönnek össze.


De egy férfinak csak annyi van amennyit ő elküld. Bár nem társkeresőzök, de 100%-osan merem állítani, hogy a legtöbb társkeresőzős férfinak nem jönnek csak úgy üzenetek nőktől. Nekik persze, hogy rosszul esik, hogy próbálkoznak, de semmire nem mennek vele. Rosszul esik nekik, mert emberek.


Te sem így nyilatkoznál, ha senki nem írna neked alapból és a te üzeneteidből sem lenne semmi. Csak te mint nő 60 éves korodig kapni fogod a leveleket meg a bókokat.

2018. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Soha nem helyesség alapján választottam párt, sőt külsőre teljesen átlagos fiúkra írtam rá, viszont valami megfogott az adatlapjukból, akár egy szimpatikus bemutatkozás, akár megnevettetett vagy ilyesmi. Az üresfejű szépfiúk nálam nem játszanak.

Egy normális önértékeléssel rendelkező ember pedig nagyjából be tudja lőni, hogy milyen értékei vannak, miket tud egy kapcsolatban nyújtani, és ennek megfelelően választ párt.

2018. máj. 6. 09:54
 6/33 anonim ***** válasza:

#5

Miket kell tudni egy kapcsolatban nyújtani?

Ez érdekelne.

2018. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
8%
"Egy normális önértékeléssel rendelkező ember pedig nagyjából be tudja lőni, hogy milyen értékei vannak, miket tud egy kapcsolatban nyújtani, és ennek megfelelően választ párt." Ebben igazad van, de pont veletek nőkkel van a gond a társkeresőn. 95% ugyanazt az 1-2 férfit akarja. Egy férfinak millió levelet kell írnia, hogy legyen egyáltalán válasz, de akkor is általában nem jössz be a válasz, vagy pár levelezés után eltűnik a hölgy. Szóval van okunk sírni, mert ez a nagy egyenlőség a világban tönkretette a párkeresést is. 40F
2018. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
36%

A társkeresők oldalakat nem szabad komolyan venni. Találhatsz ott valakit ha szerencséd van.

De a nők többsége a neki kicsit is nem tetsző válasz után nem azt mondja, hogy bocs de nem tetszel. Egyszerűen nem ír többet. A kedvencem mikor kér a nő képet, te küldesz, majd arra sem képes hogy megírja, hpogy nem jössz be neki.

Ha viszont kiderül, hogy több nővel levelezel párhuzamosan, azon teljesen kiborul.

2018. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert egy ronda férfit nem "többször" utasítanak el, hanem mindig, minden nő. Nőből viszont nincs olyan, aki egy férfinak se kellene.
2018. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%
Hülyeség, amit az utolsó ír. Alap online társkeresésnél a jó fotó, enélkül neki se kezdj. Azért gondolj bele, hogy akinek írsz, illesz-e hozzá, végig menne-e veled az utcán? Sok átlagos és az alatti nő van, akire hidd el senki se kíváncsi, ilyeneknek fogadok nem írsz. Az olyanoknak is mint neked utolsó, csak a kinézet számít. Ne legyél magaddal annyira elnéző!
2018. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!