Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A találkára való hívásomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A találkára való hívásomra huzamosabb ideje nem válaszol a csaj. Szerintetek ez elutasítás?

Figyelt kérdés
A csajt társkeresőn ismertem meg. Egy hét beszélgetés után megemlítettem neki, hogy találkozhatnánk és hogy mit gondol erről. Kb. egy napja nem válaszol. Ezt elutasításnak kéne vegyem, vagy mégis mit tehetnék?

2018. jan. 14. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ő nem akar találkozni. Jöhet a következő...
2018. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Szerinted? Most tényleg nem tudod magadtól erre a választ?

Tényleg muszáj a mi megerősítő igen válaszunk?

2018. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Hétvége van, lehet le se ült még a gép elé, elolvasni amit írtál. De még ha 1-2 nap és tényleg nem válaszol akkor ennyi.
2018. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig pár órán belül válaszolt, most meg egyáltalán nem válaszol már több ideje az átlagnál, akkor nyugodtan könyveld el hogy ennyi volt a dolog. A csaj nem akar tőled semmit, eddig azért írt mert vagy udvarias akart lenni, vagy kíváncsi volt rád. De mivel te feldobtad a labdát a találkára, de ő még nem akar találkozni, de válaszolni sem akarja ezt, mert elég gyáva ahhoz hogy ezt leírja, így inkább nem is ír semmit, vár hogy lekopj róla, és ennyi.

Vagy talált nálad jobbat.


Most ne hidd azt hogy le akarlak lombozni szándékosan, de én nagyon sok ilyet tapasztaltam már, és más ismerőseim is kerültek bele pont ilyen helyzetbe. Személyesen beszélgettem egy nővel aki társkeresőzött és egy az egyben elszólta magát hogy aki pár levelezés után találkozóra hívta annak inkább nem is válaszolt semmit.

De olyat is hallottam hogy túl sok levelet kaptak és ha volt egy jobb pár jelölt akkor inkább azzal folytatták az ismerkedést és a másik akivel már napokat leveleztek magasról lesz@rták.

Sok ilyen is van sajnos. Tudom hogy ez pocsék érzés, mert én már átéltem ezt. Ezét is kezdtem el programokra járni inkább még ha egyedül is mentem hogy úgy hátha könnyebb lesz.

Sokkal, de sokkal könnyebb személyesen ismerkedni. Egyszerűen odamész egy nőhöz aki egyedül van és ha nem ráz le téged már nyert ügyed van. Kezdj el beszélgetni vele, aztán ha ő is úgy áll hozzád meghívhatod valamire, ha elfogadja már sokkal előrébb vagy, és utána kiderül úgy is hogy aka-e folytatást vagy nem.

2018. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Olyan jól folyt a beszélgetés, hogy már tényleg elhittem, hogy bejövök neki. Ezért is nehezen tudom elhinni, hogy nem akar találkozni. Viszont volt már, hogy egy napig nem írt és utánna minden rendben ment tovább.
2018. jan. 14. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért kicsit türelmetlen vagy. Az sem biztos, hogy minden nap leül a gép elé, hiszen magad is azt írod, hogy volt mar hasonló.
2018. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mar az is abszurd kicsit, hogy egy napot, "huzamosabb időnek" nevezel.
2018. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aztán végül letelt az a "huzamosabb idejű" 1 nap és mi történt utána? Írt végül?
2018. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írt, meg hamarosan találkozok is vele. Bevallom kissé túlreagáltam a dolgot, legközelebb türelmesebb leszek. :) Ja és kösz mégegyszer!
2018. jan. 25. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!