Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számodra mi imponál jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mi imponál jobban? >> menő kocsival jön a randipartnered a randira. >> a tömegközelkedést preferálja a környezettudatosság miatt.

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 12:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%

Ha valakinek nincs autója és ezért jön tömegközlekedéssel azt nem bánom.


Ha valakinek van autója, de a randi során nem lesz rá szükség, mert mondjuk egy kávézóban találkozunk, tovább nem megyünk nagyobb távokat, azt sem bánom.


Ha valakinek van autója, de azért sem azzal jön, mert ő annyira környezettudatos, hogy még a randink miatt sem képes elvezetni egyetlen egyszer sem, pedig autóval jóval egyszerűbben megtennénk A-B távolságot, akkor lehet azt érezném, hogy nem érek túl sokat a férfinak.

2018. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem imponál. Nekem a közlekedési eszköz mind arra való, hogy eljusson a-ból b-be az illető. Páromnak nincs jogsija, metróval meg villamossal jött első randira, de az sem lett volna baj, ha kocsival jön. A környezettudatosság engem amúgy sosem érdekelt ANNYIRA, és sztem a tömegközeledők kb. 5%-a használja azt emiatt. Csak abból, hogy busszal jött, ezt még nem lehet róla kijelenteni.
2018. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Vonattal jött, az számít?
2018. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha BP belvárosába jön csak a randi kedvéért kocsival, 4-5 km-ről, akkor csak simán retardáltnak nézem. Ha kocsival praktikusabb a megközelítés, akkor jöjjön kocsival.
2018. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
A te barátodnak van saját vonata? 😃
2018. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%

Milyen környezettudatosság? :D A 100 éves BKK buszokra gondolsz, amik egy nagyobb gázadásnál elpöfögik egy autó heti benzinadagját? :D még ha biciklit mondtál volna...na az környezettudatos.

Egyébként sosem néztem ki mivel megy a randira, én autóval megyek (nem, nem környezetszennyező), mert utálom a tömegközlekedést.

2018. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedéssel jöjjön és ne menösködjön semmilyen téren.
2018. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyik se tetszene
2018. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy, hogy jut oda? Én már ott várom. Felőlem rollerrel is jöhet.
2018. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Taxi, vagy gyalog, vagy kék kocsi, más nem jó sajnálom.
2020. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!