Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy csak 2 kategóriája létezik a férfiaknak: szuperkirály menő arcok és nyomorék lúzerek?

Figyelt kérdés
Sokan szeretik mindenféle sablonok szerint kategorizálni az embereket, mintha csak végletek léteznének és minden fekete meg fehér lenne. Pedig én magamat egy ilyen kategóriába se tudom besorolni, minden téren valahol középen vagyok, van akinek bejövök, van akinek nem, valamiben kiemelkedő teljesítményt nyújtok, valamiben meg baromi gyatrát. Nem érzem magam egy istencsászárnak, de nyominak sem. Nem vagyok milliárdos, de csóró sem. Magas vagyok és jó az arcberendezésem, viszont vékony a testalkatom, éles eszem van, de gyakran teszek cinikus megjegyzéseket, lusta vagyok, de találékony, megélek a jég hátán is, de ha tehetem inkább egy mediterrán vagy trópusi tengerparton süttetem a hasamat.
2017. nov. 16. 07:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
A nők számára csak ez a két kategória létezik. Aki nem néz ki jól, az nekik nyomorék lúzer.
2017. nov. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

“Sokan..”

Ugyan ki az a sok? Valaha lúzerezett le téged valaki, vagy csak túlreagálsz? Gondolom sokan vannak, akik az alapján alkotnak véleményt rólad, hogy milyen benyomást teszel. Amit leírtál az a legtöbb emberre igaz, mindenkinek vannak hibái, a “menő arcoknak” is, de az hogy miként ítélik meg őket, az attól függ, hogyan nyílvánulnak meg egy társaságban. A “szuperkirályokat” is lelúzerezik, ha épp valami bénát tett vagy mondott. Ezeket az ideiglenes címkéket nem kell komolyan venni, senki sem az életedet pecsételte meg vele, hanem 1-1 rossz helyzetben elsütik, de aztán elmúlik.

2017. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Ezt úgy mondja a kérdező, mintha nem lennének ugyanígy férfiak, akik hasonlóképpen gondolkodnak a nőkről.
2017. nov. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Diavolino44 ***** válasza:
11%

Erdekes kerdes, mivel szamomra is ez a ket kategoria letezik. Vagy gyozol vagy elbuksz. Bar ezt csak csajozas ertelemben szoktam hasznalni.


Ha valakinek bejossz s valakinek nem, akkor annyi a dolgod, hogy megkeresed ki az akinek bejossz, s neked is bejon. Ha nagyon kevesnek jossz be, akkor meg noveled az eselyeidet, pl kisportolt test, stilusos ruhak, olvasottsag stb.

Ha ebbol a kettobol egyiket se csinalod, ergo nincs eredmenyed, nah az a luzer, aki nem hajlando beletorodni abba, hogy nem talal senkit s folyamatosan dolgozik magan s megy oda lanyokhoz s 999 elkuldi a francba de a 1000.dik el megy vele randira, nah az istencsaszar.

2017. nov. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb nő szemében bizony e kettő kategória van.


Lehetsz viszonylag szépfiú, de ha visszahúzódó vagy, nincs pénzed(vagy nem mutatod hogy van), akkor "lúzer" vagy.


De lehetsz csak éppen egy fokkal szebb is az ördögnél, és csóró, de ha magabiztos vagy, nagy arccal előadod a nagykant, és azt mutatod hogy van pénzed és sikered (pl hitelből, vagy szakadt bmw audit olcsón külsőségekben drágának látszódó szintre hozni), akkor "szuperkirály menő arc" ("igazi fééérfiiiiii") leszel.


Az állatvilágban is láthatsz példákat erre, ahogy a hímek előadják magukat a nősténynek. Pl a páva.

És az ember is csak egy állat, bárhogy is próbálja többnek beállítani magát.

2017. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#5 Tehát az állatok is pénzzel vonzzák be a nőstényt?:D lol

Azt megértem, hogy a visszahúzodás még gondot jelenthet (mint az állatoknál is), ha túlságosan az valaki.

De nem értem miért nőkről szól a kérdés, szerintem ez egy embertípus inkább (férfiakat és nőket beleértve egyaránt)

2017. nov. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Számomra a kérdésed úgy hangzik:

“Miért gondolják, hogy csak két állapot van: dolgozó is munkanélküli, szingli vagy párkapcsolatban élő, hajadon vagy házas....”

Ha az álmaim állásának interjújára megyek épp, miért gondolom hogy csak ez a két véglet van: megkapom az állást vagy sem? Ha csinálok valamit, miért gondolom, hogy két eredmény van: sikerül vagy nem?

Van időm ezen filózni?

2017. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pedig nagyjából így van. Nyilván vannak átmenetek, meg alkategóriák, de nagyon polarizált a helyzet. Te a jó megjelenéseddel egyértelműen a nyerő csoportba tartozol.

Igazából két fő oka van egy férfi sikerének: jó megjelenés vagy hatalom. Ha egyik sincs, baromi szar helyzetben vagy.

2017. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2017. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#6 egyes madaraknál az viszi el a csajt, akinek a legphaszább a fészke. A páváknál a legpedánsabb tollazatú egyed dugja a nőstényt. Az oroszlánok egyszerűbbek, ott a legerősebb kandúr bhaszik.
2017. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!