Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is azért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is azért nincs elég gyerek hazánkban mert sok a magányos ember, az ismerkedési lehetőségek hiánya miatt? Én otthon ülő fiatalok tömegét látom, akik neten irogatnak aztán ennyi. Mondjuk az én korosztályomnak sem könnyű.45

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 20:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem zavar. Definiáld: magyar kultúra. Nem mennék bele mélyen, de a legtöbb dolog amit magyar kultúrának hívnak vagy átvett dolog, vagy kitalált. Ja, és a legboldogtalanabb, legpesszimistább nép vagyunk, amit csak láttam. Tele gyűlölettel és idegengyűlölettel. Én nem sajnálom és fikarcnyi hazafiasság sincs bennem. Lenne miért? Nem hiszem.

A jelenlegi nacionalista kormány persze nyomja a propagandát, hogy a nők szüljenek... de majd biztos Viktor bácsi mondja meg, hogy a nők mit kezdjenek az életükkel, nem? Az a helyzet, hogy ebbe az országba sokan nem akarnak szülni, mert kilátástalan a helyzet. A bérek a béka feneke alatt vannak, az ország jövője is bizonytalan és úgy általában nem ok nélkül menekülnek az emberek egyre többen. Aki ezt nem látja, vak vagy szemellenzős. Erről az elmúlt 28 év összes kormánya tehet, párttól függetlenül.

2018. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Azért azt is tegyük hozzá, hogy Afrikában se híre, se hamva a fogamzásgátlásnak... itt is születne annyi kölök, ha nem lenne óvszer, tabletta, pesszárium meg miegymás. Ők meg nyilván nem hagynak fel a szexszel, amilyen a helyzet ott, talán ennyi örömük van összesen.
2018. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

#6 Szüljél akkor, hajrá!

Te is csak tipikus példája vagy a társadalom papagájainak, hogy "szülni kell". Nyugi, nem a szüléseken múlik a "magyarság kihalása", így is vígan kivándorol (menekül) ebből az országból aki csak tud.

2018. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretnek gyereket szülni nem is vagyom rá. Nem az ismerkedés miatt hogy nehéz lenne.
2018. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Részben igazat adok. Az emberek egyre inkább félnek beengedni egy komoly társat a kis világukba, inkább begubóznak, neteznek. Meg a partner manapság olyan, mint a telefon, le kell cserélni újabbra.

Több negyven körüli barátnőm is van, aki szeretne családot, gyereket, de nem akar neten ismerkedni, máshol meg nem szólítják le őket.

2018. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 peca1000 ***** válasza:
21%
Szegény ember piára, cigire költi a pénzt, és szexel gumi nèlkül, mert az drága, és a sok gyerek után kap pénzt is, amiből megint tud venni piát és cigit. Netre, számítógépre, más szórakozásra nincs se pénze, se igénye. A tehetősebb netezik, és ott is ismerkedik, van pénze szórakozásra, és nics szükségre gyerekre, az csak nyűg.
2018. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
31%
"Szerintetek is" Miért írnak ki így kérdéseket egyesek? Hogy pl "ti IS így gondoljátok", stb.?
2018. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%

Én nem vagyok maganyos, évek óta teljesen jól megvagyunk párommal, szeretjuk egymást és élvezzük sz eletet. Nincs szükségünk gyerekre, egyikünk sem vágyik ra, nem akarjuk alarendelnie magunkat örök életre egy gyereknek. Óriási felelősség, rengeteg lemondás és persze pénz.. Raadsul ebben az országban minden romokban van, oktatás, egészségügy nulla. Eszem ágába nem jutna ide gyereket szülni, bár máshova sem. Cukik meg minden, addig amíg van kinek visszaadni, ha nekiáll visítva hisztizni.

Azert aztán meg pláne nem fogok szülni, mert elvileg fogy a népesség... Nem az én bajom, csak emiatt senkitől sem várható el, h szüljön. Mondjuk ha adnának normális béreket, ami nem csak ehenhalasra elegendő, akkor sikerülne lecsökkenteni elsőkörben azt, h tömegesen vonuljanak ki az országból az emberek..!

2018. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
34%
#18: Végre egy belevaló, racionálisan gondolkodó, tökös csaj. :o
2018. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#18 teljesen egyetértek veled. Tökéletesen leírtad az igazságot . Ugyan így érzek en is
2018. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!