Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szoktak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szoktak az emberek összemosolyogni amikor két csúnya embert látnak amint szeretgetik, puszilgatják, ölelgetik egymást?

Figyelt kérdés
Mi olyan vicces ebben?
2018. máj. 10. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom. Irigyek és idióták az ilyen emberek.


Mintha nekik nem járna a szeretet...

2018. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tömegközlekedésen bármilyen küllemű pártól zavarba jövök, ha a közelemben (velem szemben az ülésen, teljesen mellettem) nyalakodni kezdenek. Ilyenkor sokszor félrenézve mosolyogni kezdek, mert nem tudom máshogy kezelni a helyzetet. Nem rosszallás, kiröhögés, hanem úgy érzem, ez csak a külvilágnak szól.
2018. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak.
2018. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kérdező,azt nézed az emberek hogy reagálnak arra,hogy dicsekszel hogy kapcsolatba vagy?
2018. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam mosolyogni, de nem a kinézetükön, hanem, hogy szeretik egymást és vállalják is, nem olyan kis lúzerek, mint itt sokan, hogy a kinézetük hagy kívánni valót maga után, de 10/10-es pár után folyik a nyáluk.
2018. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5


Miert, nem folyhat?


Minek kell kulso alapjan osszejonniuk az embereknek? Miert ne johetne mindenki ossze olyannal akit 10-nek talal?

2018. máj. 10. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ő találja csak annak, hanem mindenki és ne legyél már naiv, hogy miért nem jöhet össze.
2018. máj. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki kerlek. Fogalmam nincs miert nem. Mi vagy ki tiltja ezt meg.
2018. máj. 11. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!