Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nektek van szégyenérze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek van szégyenérzetetek, amikor egy alacsony pasival kell beszélgetnetek?

Figyelt kérdés
Olyan 168-170 cm, tehát kb. veletek egymagasak. Beszélgettek egy forgalmas helyen ahol sok a fiatal (egyetem, szabadtéri rendezvény stb.), miközben látod a többi +180-as pasit, téged pedig egy hobbit tart fel. Ilyenkor mit éreztek? Igyekeztek, hogy minél hamarabb le tudjátok rázni az illetőt vagy esetleg hajlandóak vagytok meghallgatni őt, mert rendesek vagytok, de legközelebb nem szívesen állnátok le vele? Vagy amikor egy alacsony pasi szólít le/próbál ismerkedni, akkor mi a reakciótok? Azért kérdezem ezeket, mert én egy elég nyitott és kedves személyiség vagyok, de sajnos alacsony és sovány kisfiús alkatú és akárhányszor csajokkal beszélgetek vagy totál közömbösek vagy pedig nyugtalanul/idegesen alig várják, hogy végre elköszönjünk. És ezt már eléggé megfigyeltem.

2018. ápr. 14. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Nőktől erre őszinte választ hiába vársz. Én alacsony és ronda vagyok, és bizony a csajok többsége szó szerint nem áll szóba velem, kivéve az önbizalomhiányosak.
2018. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha valaki akármi miatt nem szimpatikus, az ne rabolja az időmet. Igaz, én ennél alacsonyabb vagyok, de az kifejezetten nem zavar, hogy valaki alacsony, a komplexusai zavarnak, meg hogy valószínűleg azért jött oda hozzám, mert alacsony vagyok.
2018. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Engem hót nem érdekel hogy hány centi, és aki normális nő, azt nem fogja érdekelni. Fura nőkkel beszélgetsz.
2018. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
????? Ez meg milyen kérdés?
2018. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
#2 Magyarul nálad is kizáró ok, ha valaki alacsony, hiába vagy te is az. Elég lett volna egy igen válasz is.
2018. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem zavar ha valaki ilyen "alacsony" a párom 169 és én 2 centivel vagyok alacsonyabb nála, együtt vagyunk évek óta. Rögtön megtetszett, mert szerintem nagyon helyes arca van, és örültem amikor anno megszólított. Az sem zavarja amikor magassarkúban vagyok és magasabb vagyok nála, mert meg van a maga önbizalma, ezen kéne javítani neked is. Az, hogy a magasságod miatt ilyen komplexusaid vannak, sokkal zavaróbb, mert szerintem az látszik is ha valaki ennyire nem érzi jól magát a bőrében.
2018. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

"Magyarul nálad is kizáró ok, ha valaki alacsony, hiába vagy te is az. Elég lett volna egy igen válasz is."


Nekem az kizáró ok, ha valakinek szamár vagyok ló helyett. Ha valaki rondának hiszi magát akármi miatt, és úgy gondolja, nekem elég ez a vélt vagy valós rondaság is.

2018. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
A komplexusid miatt kényelmetlen nekik a társaságod.
2018. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Én mindig hangosan felkiáltok, hogy "fúúújj, hagyjál már békén, te alacsony csicska!!!", amikor 190cm alatti pasi szólít meg, hogy még jól meg is szégyenítsem őt mindenki előtt.


Na, ezt vártad?

Azt ajánlom, hogy menj el pszichológushoz a kisebbségi komplexusod miatt. Olyan dolgot látsz szégyennek vagy problémának, amit a normális emberek észre sem vesznek vagy ha mégis, akkor pont lexarják. Én bárkit meghallgatok, aki hozzám szól, miért ne tenném? Attól, hogy meghallgatlak, kedves vagyok még nem leszünk párkapcsolatban, mondhatom azt is, hogy bocs, nem, ha nem nem vagy szimpatikus. Nem, nem a kinézeted vagy a magasságod miatt fogom ezt mondani, hanem azért, mert már a beszédedből is bűzlik, hogy egy darab szarnak sem tartod magad, én meg nem vagyok egy kisebbségi komplexusos pasi ingyen pszichológusa sem.

2018. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Neked önértékelési problémáid vannak, és ha egy lány kellemetlenül érzi magát a társaságodban, akkor valószínűleg inkább személyiséged miatt, mint az külsőd miatt. A baráti társaságomban is vannak alacsony srácok és senki sem nézi őket le csak azért, mert alacsonyak. Valószínűleg a kissebségi komplexusod miatt látod ezt, vagy nem a megfelelő emberekkel beszélgetsz. Egy értelmes ember, mindegy milyen magas vagy hány éves, nem fog lenézni senkit a magassága miatt.
2018. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!