Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha Facebookon senki nem jelöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Facebookon senki nem jelöl be vagy ír ràm úgy èrtem hogy fèrfi nem próbàlkozik akkor nagyon csúnya lehetek?

Figyelt kérdés
Tàrskeresõn nem vagyok fent. De màr èvek óta nem jelölt be senki de szemèlyesen se próbàlkozik senki. Ez rossz jel igaz?
2018. márc. 23. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ezt nem ez hazározza meg.

Társkeresőn a nők nem is akarnak maguknak társat, fecen pedig még úgysem akarnak vadidegenekkel ismerkedni.

2018. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Örülj neki, hogy a FB-on nem zaklatnak ilyen céllal. Nem társkereső oldal. Sok olyan profilt látni, ahol az "Ismerősnek jelölöm" funkció még le is van tiltva, vélhetően a nemkívánatos ismerkedni akaró férfiegyedek miatt...
2018. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem, mikor újdonság volt a face akkor boldog boldogtalan jelölt, külföldiek is, mostanra tényleg inkább az igazi ismerősök keresik egymást. Max ha nagyon mega csaj vagy, és mindenhova kommentelsz, meg beauty oldalad van, edzős fotók stb. akkor jelölnek ma is ötezren.
2018. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Máskor meg épp az a nők problémája, hogy fb-on megtalálja őket mindenki. Én nem szoktam bejelölni vadidegeneket, még azokat sem, akiket lehetséges ismerősként feldob a rendszer, és egyébként tetszenének. Ha élőben sem próbálkozik nálad senki, akkor az lehet azért is, mert pl. visszahúzódó vagy, nem tűnsz ki a tömegből, vagy mert mondjuk nem veszed fel a szemkontaktust másokkal, vagy éppenséggel a telefonodat nyomkodod, random meg nem nagyon fog odamenni senki, hogy hátha van kedved ismerkedni.
2018. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Vagy csak nem vagy elég aktív, ezért nem találnak rád.

Bekerültem egy csoportba, ott szoktam kommentelni, rögtön jött pár érdeklődés.

2018. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Add meg az FB profilodat, innen páran bejelölünk és máris jobb kedved lesz! na? it's a good start! :-]
2018. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Ennek inkább örülni kéne, meg aztán nem mindenki társkeresőnek használja a facebookot, sokan csak a barátokkal, ismerősökkel tartják ott a kapcsolatot. Egyébként meg ezek alapján nem igazán lehet megállapítani, hogy mennyire vagy vonzó az ellenkező nem számára. Szóval ha neten akarsz ismerkedni, akkor egyszerűbb lenne inkább tárkereső oldalakat használni, ott egyértleműbb a másik számára, hogy nyilván azért vagy fent, mert ismerkedni akarsz.
2018. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Ismételd utánam:

A--F-A-C-E-B-O-O-K--N-E-M--T-Á-R-S-K-E-R-E-S-Ő-!-!-!

2018. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

#8

Ahogyan az utca sem étterem, mégis sokan esznek meg séta közben egy gyrost,

egy dohánybolt sem kávézó, mégis sok ember ott kezdi a reggeli kávéját,

egy egyetem sem templom mégis gyakrabban hangzanak el benne imák.


Érdekes is lenne a világ, ha meg lenne szabva, hogy az utcán is csak külön, társkeresésre kijelölt zónában és csak társkeresésre létrehozott netes felületen állhat valakinek szándékában az ismerkedés.

2018. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem azt várja a kérdező, hogy mindenki leírja, a Face nem ismerkedőhely.

Valahol megértelek, én kb 8 éve vagyok regisztrálva, és egyetlen férfi sem írt rám ismeretlenül. Persze volt, hogy a semmiből bejelölt ez-az, de amúgy engem is elkerült ez, hogy mindenféle férfiak zaklatják ott a nőket. De elhiheted, ez ennek nem fokmérője. Én szép nőnek számítok, kapósnak is, nem volt bajom igazából az ismerkedéssel a külsőm miatt soha. Inkább a félénkségem és a szociális butaságom akadályozott meg sokáig a pártalálásban. A facenek nincs ehhez köze.

2018. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!