Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Őszintén. Mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén. Mennyit számít nektek, ha a pasi, aki udvarol nektek tehetős?

Figyelt kérdés
Itt nem rosszindulatból kérdezem, nem arra akarok kilyukadni, ha valakinek számít ez, hogy csak a bankkártyáját tudja húzogatni féle r*bi, hanem őszintén kíváncsi vagyok, szerephet játszhat-e nektek az ismerkedésben, ha a fiúnak van egy stabil anyagi háttere, és a tehetősebb rétegből származik. És ha igen, mennyire. Ha nem gond, a korotokra is kíváncsi lennék. Köszönöm a válaszaitokat.:)

2015. máj. 12. 05:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar h mennyire pénzes! 18l
2015. máj. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most ez halál komolyan mondom,de eddigi tapasztalatok alapján már jobban érdekelnek a "szegényebb,átlagosabb" fiúk. Bár én sose voltam kíváncsi ,hogy ki mennyire tehetős,dehát elkerülhetetlen egy idő után,hogy ez kiderüljön. Vagyis egyáltalán nem játszik szerepet az ismerkedésnél,hogy gazdag e vagy sem.


Amúgy azért írtam,hogy még kifejezetten örülök is,ha nem egy újgazdag gyerekkel hoz össze a sors,mert eddig bármilyen gazdag fiúval ismerkedtem egy idő után kibukott a zsákból a macska,és ha mástnem részegen kezdte el azt az arrogáns viselkedést amit azt hisz az ember,hogy megtehet a pénze van. Én meg nem vagyok az a tinilotyó akinek bejön ha pénzelik és azt hiszik megvehetnek rajta. Röviden-tömören ennyi.

18l

2015. máj. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy gazdag legyen, de ha valakivel komolyabban szeretnék tervezni, tudnom kell, hogy a gyerekeim nem fognak éhezni és nem kell tőlük semmit megvonnom csak azért, mert a srác nem tudja a családi kasszába az ő felét beletenni. Nem azt várom, hogy eltartson minket, de a felét vegye ki a dologból.
2015. máj. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szabad így őszintén, akkor számít. Természetesen nem olyan szinten, hogy valakivel csak a pénze vagy annak hiánya miatt nem jönnék össze, de azért nem elhanyagolható, viszont szerintem elég komplikált. Az egyik, hogy fiatalabb korban szerencse kell hozzá, hogy valaki megtalálja élete párját, tehát nem kell a közös jövőn aggódni, normális esetben egészen minimálisak az anyagi kérdések. Viszont. A későbbiekben, ha én származnék tehetősebb családból, nem valószínű hogy a srác anyagi helyzete bármilyen irányban befolyásolna, de mivel elég rossz viszonylatban nőttem fel ami a pénzt illeti, komoly jövőbeli tervekkel nyilván ki kell indulni valamiből, de itt már inkább az számít, hogy a pasi ne legyen lusta és dolgozzon, nem pedig a családi háttere. Illetve, nem tudnám elképzelni, hogy gazdag fiúval legyek együtt. Gazdag emberek közelében néha ösztönösen távolságtartóan viselkedek, feszélyezve érzem magam, tartok tőlük, úgy érzem lenéznek, akkor is ha teljesen alaptalan az egész, szóval nem hinném hogy közel tudnék kerülni egy ilyen sráchoz, de nem azért mert taszító, csak mintha két külön világ lennénk.

Egy szó mint száz, szerintem a legjobb a stabil, de inkább átlagos anyagi háttér, az a legegészségesebb és azzal a legkönnyebb bánni, de ettől függetlenül nem kizáró ok se a több, se a kevesebb pénz. Amelyik lánynak meg tényleg az a fontos, hogy a barátja rá költse az összes pénzét, az annyit is ér, úgyis lesz aki megteszi.

18L

2015. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel a családom miatt jó anyagi háttérrel rendelkezem, nem csak, hogy nem jelentene problémát, inkább előnyt jelentene. Voltak rossz tapasztalataim- volt olyan srác, aki azt hozta fel, hogy mivel tehetős családból származom, ő úgy érzi bizonyítania kell, és nem tud (miközben én sohasem kértem tőle semmi ilyesmit és nem is éreztettem vele, sőt). Volt olyan barátnőm is, sajnos nem is egy, akik irigykedve jegyezték meg, hogy nekem minden könnyebb, mert van pénzünk.

Tehát, ha feltételezem, hogy egy jobb anyagi helyzetű sráccal már legalább ilyen problémák nem lesznek, nem éri meg pl. a férfiassága sérüléseként, hogy saját kocsim van, igen, előny, ha van pénze.


Egyébként az okos emberekre bukom, innentől fogva már csak menedzsment kérdése, a tehetséget általában jól lehet hasznosítani. :)

2015. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szegény családból származom, a szüleim arra neveltek hogy a kitörési esély az hogy ha találok egy gazdag srácot.

Késöbb kerestem is, de csúnyán pofára estem többszőr. Megtanultam azt hogy sokkal többet ér ha tanulok és ha saját magamat fejlesztem mintha mástól várom hogy megoldja az életem. Sajnos a szüleim nem tudtak tanítatni, nem voltam olyan jó képességű hogy magamtól bejussak egy jó egyetemre és sajnos az otthoni környezet sem volt a legmegfelelőbb.

Én nekem gazdag srácokhoz volt szerencsém, de mindegyik éreztette hogy én bizony alacsonyabb színtű vagyok nála mert szegény vagyok. Az apja és az anyja pénzére volt büszke amiért ő soha nem dolgozott meg csak szerencsés volt mert jó helyre született.

Egy ilyen ember soha nem tanulja meg értékelni a másikat, soha nem tanulja meg a körülötte lévő világot értékelni és megbecsülni.

Egy szegény srác aki a saját erejéből küzdötte fel magát sokkal többet ér emberileg mint egy elkényesztett apuci kisfia. Ő legalább tud értékelni.

2015. máj. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a karizmájába, a kisugárzásába szeretek bele. Legyen meg a kémia, a közös hullámhossz, az a legfontosabb. Ha ezek megvannak, akkor kezd kialakulni a kapcsolat, és a következő szintet is próbára tesszük: közös mindennapok, programok, problémák, kompromisszumok, elképzellés a közös jövőről.


A karizma meg az anyagi helyzet (tehát a fent leírtak alfája és omegája) nagyon is összefügg. Hiszen mikor beleszeretsz, a mentalitásába is beleszeretsz. És aki talpraesett, okos, szorgalmas, az nem fogja a híd alatt végezni. És most mindegy, hogy szorgalmas kétkezi munkásról, vagy kitüntetett agykutatóról van-e szó.


Én pl. nem tudom elképzelni, hogy egy világ csórója legyen a párom, mégpedi azért, mert nem imponál a tunyaság, a panaszkodás, a kifogások, a szerencsétlenkedés. Ugyanakkor azt sem tudom elképzelni, hogy egy II. kerületi újgazdag ficsúrral keljek egybe, aki már a fősuli alatt apuci méregdrága Mercédeszével járt, és életében nem tett arrébb egy szöget sem.


30N

2015. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!