Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnatok tippeket masodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok tippeket masodik randira programokat?

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:

😀😀😀

Tudnátok adni program ötleteket második randira?

2018. máj. 10. 21:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem ismerlek titeket, nem tudok tippeket adni.
2018. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 iamaveryniceguy ***** válasza:

Első randinak én mindig sétálós/beülős beszélgetős randit csinálok, hogy előben is jobban megismerjük egymást.


Második randitól viszont a közös tevékenységeket szeretem. Amikor már második randi van, akkor részemről a másik fél tetszik és már csak az kell, hogy időt töltsünk egymással, hogy kialakul-e valami.


Tehát a mű

2018. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 iamaveryniceguy ***** válasza:
75%

(damn boi...missclick)


Tehát a (mű)falmászástól kezdve testmozgatós program megteszi.

Mivel csak akkor lesz második randi, ha az első jól sikerült, ezért lehet pár órás hosszúságúra is tervezni


Fontos, hogy a tevékenység ne zavarja az ismerkedést és mindketten élvezzük.

A minigolf bármennyire is láma dolognak hat, lehet közben röhögni és beszélgetni.


Az a lényeg, hogy kiderüljön mennyire tudjuk a másik társaságát élvezni.

2018. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Feküdj le vele.



Komolyan mondom, ha már a második randira nincs ötleted, akkor ebben úgysincs több.


Vesztenivalód meg nincs, mert vagy igent mond, vagy nemet, de harmadik úgysem nagyon lesz.

2018. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretem az aktív kikapcsolódást. Egy laza túra, bicajozás, falmászás, strandolás stb.
2018. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is már elsőre az aktív programokat javaslom. Nincs kínos csend, lehet viccelődni, csipkelődni. Utána beültök valahova enni meg beszélgetni. 2. randira, meg lehet csak simán egy hosszú séta, esetleg egy fagyi. A 3. randi-t meg már kitaláljátok ha minden jól megy az 1. kettőnél. :)

F.

2018. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!