Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem? Randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Randizni szeretne, mert tetszem neki vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy bejön a bátyám egyik haverja. Már régebben is tetszett, de nem lett belőle semmi se akkor. Ha jól tudom, nem akart kikezdeni a barátja húgával, pedig tetszettem neki én is, legalábbis ezt hallottam.


Viszont mostanában együtt voltunk vele meg a bátyámmal egy rendezvényen, ahol mi ketten flörtöltünk is elég rendesen, és azóta is beszélgetünk Messengeren. Már beszéltünk róla, hogy kéne mennünk kettesben is valahova, és el is hívott pl. úszni meg görkorizni meg a focimeccsére, de csak így hogy "Ha van kedved elmehetnénk/eljöhetnél..."

Viszont nem tudom, hogy ezzel most akkor randira hívott vagy csak szimplán barátkozik. Igazából egy időben jóban voltunk, állandóan ott voltam én is, mikor nálunk volt, de ugye már nem látogatja meg úgy a bátyámat.


Szerintetek lehet, hogy tetszem neki? Ha igen, akkor menjek el vele randira? Én 22/L; ő 27/F

(Ja és amúgy szerintem a bátyámat nem zavarná, mert az említett alkalommal mikor hármasban voltunk el egy rendezvényen, akkor látta, hogy érdeklődöm iránta és igyekezett úgy intézni a dolgokat, hogy segítsen.)



#tetszés #Randi vagy találkozó
2018. máj. 12. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Nem randira hívott, hanem közös programra kettesben, ami nem randi. Ha ő is bejön neked, akkor válaszold azt, hogy "jó ötlet, lenne kedvem", és kérdezd meg, hogy mikor, hova mennétek. De esetleg te is javasolhatsz helyet és időt.
2018. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ezt veheted-e randinak. Az egyenes beszéd a legfontosabb. :)
2018. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!