Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben hol találhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol találhatnék olyan fiút aki komoly kapcsolatot szeretne? 20L

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve vagyok itt, de nagyon rossz a tapasztalatom.

A fiúk többsége aki szeretne komoly kapcsolatot annak már van.

Akinek nincs az meg az esetek többségében nem is szeretne, csak kalandokat és nem tudna hosszú távra tervezni és hűséges maradni.

Szeretnék találni egy normális srácot, de nem tudom hol vannak?

Az egyetemen az óráimon az évfolyamtársaimmal vagyok mindig. Közülük ismerek mindenkit és nem szeretnék velük össze jönni.

Órán kívűl meg az utcán senki sem szólítana le.

Hiába mennek el mellettem esetleg olyan fiúk akik szimpatikusak lennének. :D

Bulizni egyszer elmentem, de abból az lett, hogy mindenki megakart csókolni tánc közben természetesen nem hagytam, nem így szeretnék úgy ismerkedni, hogy ha én még nem is iszok, de a másik fél nem teljesen tudja hol van.

A barátaimmal hiába megyek el akárhova is. Senki se fog odajönni és megzavarni minket. :/

Szerintetek akkor még is hogy lehetne?



2018. ápr. 23. 16:03
 1/8 A kérdező kommentje:

Összejönni*

-úgy

2018. ápr. 23. 16:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

B

Á

R

H

O

L


"A fiúk többsége aki szeretne komoly kapcsolatot annak már van.

Akinek nincs az meg az esetek többségében nem is szeretne, csak kalandokat és nem tudna hosszú távra tervezni és hűséges maradni. "

Hát persze. Meg mellettük vannak azok a srácok, akik nem néznek ki elég jól, hogy pasiként tekints rájuk.


"Órán kívűl meg az utcán senki sem szólítana le. "

Ezzel én is így vagyok. Kéne egy meló, de egy cég sem szólít le az utcán, hogy menjek hozzájuk dolgozni. Biztos a cégek hibája.


Hogy lehetne? A barátzónádból válassz ki egy srácot.

2018. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A fiú barátaimmal barátként tekintünk egymásra.

Van olyan fiú barátom, aki tudom, hogy ha mondanám összejönne velem. De tudja hogy nem tenném, hiszen nem tudok úgy nézni rá, azért a barátom. Tudom az összes szerelmi sztoriját, többet mint kellene:D zavarna így lenni bármelyikőjükkel is és szerintem fordítva így vannak ők is ezzel. :)

2018. ápr. 23. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: Látod, velük valahogy megismerkedtél. Nem tekintettél rájuk pasiként és repültek a barátzónádba. Gondolom, időnként megismersz új embereket, de ha nem jönnek be, akkor csak barátként fogsz rájuk tekinteni. Őszintén: A külső kívül egy random szembejövő sráccal miért jönnél hamarabb össze, mint egy emberrel, akit jól ismersz? :D A gondod az, hogy azok a srácok, akik neked bejönnének, találnak más lányokat is, szóval nem fognak pont rád nyomulni.
2018. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van, sokszor fordult elő már, hogy aki szimpatikus volt nem tetszettem neki :)

De egyébként nincs olyan sok fiú barátom, főleg lányokkal barátkozom. Úgyhogy kb. Van vagy 2-3 fiú barátom.:)

De ők rájuk tényleg barátként tudok tekinteni. :)

Az egyiket ismerem már ovis korom óta

A másikat meg most egyetem ismertem meg mert csoporttársam vagy évfolyam társam, de mint mondtam csoporttársal évfolyamtársal nem szeretnék! :)

2018. ápr. 23. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Privit kaptal mar?

Amugy barhol. Alapbol se mennek oda idegen csajhoz, nem is szoktam rajuk irni sem bejelolnistb. Megvarom ameg ok kezdik, legalabb nem kell azon agyalnom hogy hogyan szerzzem meg :D viszont igy annak az eselyet is kizarom hogy azzal az egyel legyek akit mar reg ota tiszta szivbol szeretek, de valahogy nem tudtam megszerezni :D


20/f

2018. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Írtak privit 2-en.

Igen, de én úgy gondolom, hogy egy fiú kezdeményezzen, a lány meg csak adja a jeleket,hogy szimpatikus a másik.

2018. ápr. 23. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárhol, csak ahhoz férfiszámba kellene venned azokat is, akik nem néznek ki tökéletesen, pl. a már említett barátzónás srácokat.
2018. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!