Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti örülnétek annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek annak ha a pasi a második randin vacsorázni hívna?

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Mert az első két randi hol volt? Istállóban?
2018. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
1: tudod van, aki csak megismerni szeretné a másikat egy kávé mellett, nem egyből tolni előre az igényeket :D
2018. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Számomra egy vacsora nem "igényelőretolás". Számomra egy vacsorameghívás elfogadása nem jelenti, hogy a nő utána köteles feljönni a lakásomra és alám feküdni. A magam részéről első randira is elhívom vacsorázni, és utána hazaviszem a saját lakására, és fel se merül bennem, hogy ezt igénybejelentésként kellene értelmezni.
2018. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Persze, mert akkor tudom hogy az elsőn bebizonyosodott róla hogy van értelme a komoly folytatásnak, illetve az első egy fagyi árából kihozható, parkban ülős randi volt. A harmadik randin meg én főznék egy nagyot, az meg saját zsebből. Szerintem ez valahogy így normális, kb nálunk is így kezdődött vőlegényemmel.
2018. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Örülnék neki, de annak is, ha futni, kirándulni, vagy bármi másra hívna.
2018. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Óóó, kirándulni... de jó is lenne végre valakivel.
2018. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Örülnék.Ha lenne második randi annak még jobban.
2018. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

1-es, mielőtt magadat marha szellemesnek gondolva beszólsz, tanulj meg egy egyszerű bővített mondatot értelmezni. Mármint a kérdést.

MÁSODIK randin, ez volt a kérdésben. Te pedig megkérdezed, hogy az első két randi hol volt? Első EGY randi volt, IQ bajnok.

2018. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem!!!!! Mert azt jelentené hogy ő állná az egészet

Maximum csak úgy mennék bele ebbe a vacsora meghívásba mindeki fizeti a saját részét. Nem szertem ha bármire is meghív egy férfi , sérti a büszkeségem

Gyengének és alacsonyabbrendűnek érzem magam ha ő akakr meghívni bármire is. Úgy érzem akkor ha egy férfi fizet hogy így akar fölényben lenni és uralkodni rajtam. Egyenlő felek vagyunk ezért is szertek mindent felesben fizetni

2018. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem is akarhatna valaki kirandulni...
2018. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!