Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha a pasi, akivel vacsorázni mentek a randin, otthagyna titeket az asztalnál?

Figyelt kérdés
Az étteremben összefut egy haverjával és elmennek egy kicsit sétálni,miközben Te eszel egyedül. Otthagynád a pasit vagy nem sértődnél meg ezen? Velem ez törént a minap ugyanis. 22/L
2009. dec. 21. 00:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak otthagynám,de még bele is rúgnék v 2x:D
2009. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
tuti otthagynám. ez bunkóság volt a részéről. elmehet a jóbüdösfrancba...
2009. dec. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti megsértődnék, szerintem ez bunkóság volt a részéről :(... pont a randin, randi után nem ért volna rá?:S ne talákozik vele eleget? én otthagytam volna, ha csak nem lett volna valami jó indoka miért fontos ez annyira:D mert a holnapi meccset azt később is meg lehet beszélni


(jaj bocsi kicsit erős a véleményem tudom, de én ezt gondolom, hirtelen bele képzeltem magam :D eléggé sértődős vok)

2009. dec. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
am te mit csináltál?
2009. dec. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
a még visszajön telezabáltam volna magam és mikor visszajön felpattanok és otthagyom :D
2009. dec. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

Három perc. Ennyit adtam volna neki. Aztán se szó se beszéd, elsétálok. Nem sértődésből, hanem méltóságból. Nem is olyan régen az akkori párommal találkoztam, már együtt voltunk vagy 3 hónapja. 15 percet késett, anélkül, hogy odaszólt volna (ingyen beszéltünk) - illetve 15 percet tuti késett. Akkor ugyanis leléptem.


Női büszkeség is van a világon.


Te mit csináltál?

2009. dec. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
11%
nőibüszkedés => lófasz
2009. dec. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
oltari bunkosag. felejtős a pasi
2009. dec. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

én sajnos nem hagytam ott,bár tudom,azt kellett volna. Csak nem akartam h sértődős libának tartson...amikor kérdőre vontam és megmondtam neki a magamét,nem is kért bocsánatot. Tök megalázó volt...

Azóta randiztunk,de lehet nem kéne. Ez a pasi úgy érzem,nem tisztel engem. Csak az a gáz,hogy nagyon tetszik és ő ezt nagyon jól tudja,hogy odavagyok érte...minden csókjába beleborzongok...ha otthagyom,soha többé nem érezhetem ezt. Ha viszont Vele maradok,akkor azt hiszi,mindent megtehet...nem? Tanácstalan vagyok.

2009. dec. 21. 07:57
 10/31 A kérdező kommentje:
nem rég kezdtünk járni...azt hittem,ő is totál belémesett...de ha így lenne,nem csinálta volna ezt,nem? Ti hogy látjátok? Mért volt ilyen bunkó? Pedig én mindent megtettem hogy elvarázsoljam...Nem értem.
2009. dec. 21. 08:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!